«Maxima» atklās pirmās automātiskās norēķinu kases

Apollo
0 komentāru

Trešdien lielveikalā «Maxima» A. Deglava ielā 67 atklās pirmās un Latvijā pagaidām vienīgās automātiskās norēķinu kases, kas iepirkšanos padarīs vēl ērtāku un patīkamāku, portālam «Apollo» pavēstīja veikalu tīkla pārstāvis Ivars Andiņš.

Pilotprojektā plānots ieviest četras automātiskās kases, lai novērtētu, vai iedzīvotājiem ir interese par šādu norēķinu kārtību. «Ja cilvēki dos priekšroku šādām kasēm, tad, iespējams, tās parādīsies arī citos lielākajos «Maxima» veikalos,» saka Andiņš.

Ikvienu pircēju, kurš vēlēsies samaksu par iegādātajiem produktiem veikt automātiskajās kasēs, uzrunās un iepirkšanās kārtību izskaidros populārā dziedātāja Olga Rajecka un sporta žurnālists un autoralliju komentētājs Jānis Traubergs, kuri kļuvuši par pilotprojekta reklāmas «sejām».

Vienlaikus ar Latvijas pašapkalpošanās kasēm šis pilotprojekts īstenots arī Lietuvā — Viļņas tirdzniecības centrā «Akropolis». Automātiskās norēķinu kases uzstādījusi viena no pasaulē vadošajām kompānijām jauno tehnoloģiju risinājumu radīšanā mazumtirdzniecībā — Vācijas uzņēmums «Wincor Nixdorf».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv