«Maxima Latvija» atlaisto vadītāju Jasinski piemeklējušas grūtas dienas

Apollo
184 komentāri

Mazumtirdzniecības tīkla «Maxima» un virkni citu uzņēmumu pārvaldošā Lietuvas holdingkompānija «Vilniaus prekyba» neplāno pieņemt darbā «Maxima Latvija» atlaisto vadītāju Gintaru Jasinski kādā no citiem tai piederošajiem uzņēmumiem, žurnālistiem otrdien pastāstīja «Vilniaus prekyba» akcionārs Igns Staškevičs.

«Maxima Latvija» atlaisto vadītāju Jasinski piemeklējušas grūtas dienas

Foto: Edijs Pālens/LETA

Pēc viņa teiktā, Jasinskis patlaban ir fiziski un emocionāli noguris saistībā ar darbu «Maxima Latvija» pēc Zolitūdes traģēdijā notikušā.

Jau ziņots, ka 21.novembra vakarā sagruva lielveikala «Maxima» jumts, paņemot 54 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki desmiti tika nogādāti slimnīcā. Cilvēku meklēšana gruvešos turpinājās vairākas dienas.

Jasinsks pagājušajā nedēļā tika atbrīvots no amata saistībā ar neatbilstošiem izteikumiem pēc traģēdijas.  Jautāts, vai pēc šīs traģēdijas viņam nebūtu jāatkāpjas, Jasinsks  atbildēja ar pretjautājumu «Kāpēc? Atkāpjas tie, kuri jūt reālu atbildību. Es varu cilvēkiem skatīties acīs,» sacīja Jasinsks.

Jasinska izteikumus nosodīja Latvijas Ārlietu ministrija un izsauca paskaidrojumus sniegt Lietuvas vēstnieku Latvijā Ričardu Deguti. Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs tādus izteikumus nosauca par nepieņemamiem, bet Valsts prezidents Andris Bērziņš paziņoja, ka par to runās ar savu Lietuvas kolēģi Daļu Grībauskaiti.

Lietuvas mazumtirdzniecības grupas uzņēmums «Maxima Latvija» ir viens no lielākajiem Latvijas mazumtirgotājiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv