«Maxima Latvija» varētu izsniegt kredītus

Apollo
0 komentāru

Mazumtirdzniecības uzņēmums «Maxima Latvija» varētu izsniegt kredītus iedzīvotājiem, intervijā laikrakstam «Dienas Bizness» sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Arūns Zimnicks.

«Maxima Latvija» varētu izsniegt kredītus

Foto: Ieva Čīka/LETA

Šogad uzņēmums piedāvā pircējiem jaunu pakalpojumu - rēķinu samaksu veikalos.

Uz jautājumu, vai «Maxima» varētu nākotnē izsniegt iedzīvotājiem kredītus, Zimnicks sacīja: «Neizslēdzam šādu iespēju kaut kad nākotnē, un ir vēl citi pakalpojumi, ko mēs varētu piedāvāt».

Viņš norādīja, ka uzņēmums patlaban pēta, vai lietderīgi būtu piedāvāt apdrošināšanu, naudas izsniegšanu overdraftā, dažādu rēķinu samaksas paplašināšanu – telefona, komunālos maksājumus un citas iespējas.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs tāpat norādīja, ka ir «daudz tehnisku jautājumu, kas jāatrisina, lai šo sistēmu iedarbinātu. Jau esam reģistrējušies Finanšu kapitāla tirgus komisijā kā maksājumu veicējs, bet vēl jānoslēdz daudz līgumu ar katru institūciju par tehniskiem jautājumiem».

Salīdzinot ar pagājušo gadu, uzņēmums prognozē mazākus zaudējumus. «Arī kopējais apgrozījuma kritums gada griezumā varētu būt mazāks nekā pirmajā pusgadā piedzīvotais,» sacīja Zimnicks. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv