«Maxima» saņems Mērfija balvu

Apollo
37 komentāri

 Šogad Cicerona balvas antibalva - Mērfija tituls - tiks piešķirts veikalu tīklam «Maxima» par neadekvātu un maldinošu publisko komunikāciju, portālu «Apollo» informēja pasākuma organizatori.

«Maxima» saņems Mērfija balvu

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Šī katastrofa ar cilvēku upuriem notika būvniecībā. Bet, ja mēs skatāmies uz veselības aizsardzību, izglītību, zinātni, emigrāciju, demogrāfiju… tad tās arī uzrāda slimības, kuras mūs nomoka. Katrā no šīm sfērām varam atrast ļoti daudz aplamību», norāda žūrijas priekšsēdētājs Jānis Stradiņš.

Cicerona balva tiks pasniegta piektdien, 20.decembrī. Starptautiskās politikas kategorijā balva par Zviedrijas un Latvijas sadarbības sekmēšanu šogad piešķirta ietekmīgajam Zviedrijas ārlietu ministram Karlam Biltam, kurš daudzviet uzsvēris, kā Baltijas valstis atguva savu valstisko neatkarību - varonīgi un miermīlīgi, ka tieši tā šīs valstis rīkojās, arī sadodoties rokās vēsturiskajā Baltijas ceļā, kam Eiropā un pasaulē nākamgad atzīmēs jau 25. gadadienu.

Cicerona balvu kopš 1999.gada Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām un Latvijas Universitāti pasniedz politiķiem, zinātniekiem un publicistikas praktiķiem par veiksmīgu sabiedrības uzrunu, sociālās saliedēšanas ideju paušanu lokālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

Sandra Kalniete to saņems par spilgtu radošumu Latvijas Tautas frontes un Eiropas Parlamenta darbā, laureātu vidū būs arī Nacionālās Bibliotēkas direktors Andris Vilks, Jelgavas mērs Andris Rāviņš, LU asociētais profesors Ābrams Kleckins.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv