«Maxima» veikalos būs vairāk Latvijā ražotu piena produktu

Apollo
0 komentāru

Mazumtirdzniecības uzņēmums «Maxima» jau tuvākajā laikā plāno iedzīvotājiem piedāvāt plašāku piena produktu klāstu, kas būs iepirkti no Latvijas zemniekiem bez starpniekiem, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā.

Uzņēmums jau sācis sarunas ar Latvijas Piena ražotāju asociāciju, lai atbalstītu vietējos zemniekus un piedāvātu patērētājiem kvalitatīvus piena produktus no Latvijas.

«Mūsu mērķis ir izslēgt no pārdošanas procesa starpniekus un zemnieku produkciju pārdot tieši veikalos, lai patērētāji saņemtu visaugstākās kvalitātes produktus no Latvijas,» norāda Latvijas Piena ražotāju asociācijas priekšsēdētāja Ilze Aizsilniece.

Uzņēmums tuvākajā laikā plāno vienoties par vēl vairākiem pasākumiem, akcijām un projektiem, lai atbalstītu vietējos piena ražotājus un tādējādi spētu pārdzīvot ekonomiskās grūtības.

«Mēs strādājam Latvijā, tāpēc ļoti svarīgi ir atbalstīt vietējās produkcijas ražotājus, veicinot kopējo tautsaimniecības attīstību. Tieši tāpēc iniciējām sarunas ar Latvijas Piena ražotāju asociāciju, un tuvākajā laikā mūsu klienti jau varēs nopirkt svaigu un kvalitatīvu pienu, kā arī citus piena produktus, kas veikalos nonākuši tieši no zemniekiem,» uzskata «Maxima Latvija» Zīmola un komunikācijas departamenta direktore Viktorija Rivļina.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv