Mazās Madelēnas noslēpumainā pazušana: jaunas cerības un jauni pavedieni Attēlu galerija

Apollo
55 komentāri

Trīs Klīvlendas gūstekņu atbrīvošana pēc desmit gadu ilgajām mocībām devusi jaunu cerību arī citiem pazudušo bērnu radiniekiem, tostarp arī mazās Madelēnas Makenas vecākiem un Skotlendjarda pārstāvjiem, kas izmeklē Madelēnas pazušanas lietu, vēsta britu mediji.

Mazās Madelēnas noslēpumainā pazušana: jaunas cerības un jauni pavedieni 3 attēli Atvērt

Foto: AFP/Scanpix

Skotlendjarda Slepkavību un īpaši smagu noziegumu nodaļas vadītājs Hemišs Kempbels norādījis, ka ļoti iespējams - Madelēna vēl ir dzīva, tāpēc policija sākusi šķetināt jaunus iesējamos pavedienus. Policija pašlaik pārbauda informāciju par kādu pusmūža pāri, kas it kā redzēts mierinām Madelēnu neilgi pirms viņas pazušanas.

Tāpat Skotlendjards atkārtoti nopratina viesnīcas personālu, no kuras tika nolaupīta Madelēna, kā arī atpūtniekus, kas tobrīd tajā uzturējās.

Detektīvi tāpat pārbauda, vai noziedznieks varētu būt dzīvojis kādā no brīvdienu dzīvokļiem blakus Makenu ģimenes uzturēšanās vietai. Izmeklētājiem ir aizdomas, ka kādā no blakus dzīvokļiem kāds izsekojis Makenu ģimeni.

Britu policija tāpat pašlaik meklē sešus apkopējus, kas piedāvājuši savus pakalpojumus brīvdienu dzīvokļu iemītniekiem un redzēti pārvietojamies baltā autofurgonā. Vīriešus īpaši esot interesējuši tieši tie dzīvokļi, no kuriem ļoti labi varēja pārredzēt dzīvokli, kurā uzturējās mazā Madelēna.

 Jānorāda, ka vēl pērn britu policija publiski atzina, ka Madelēna varētu būt dzīva, kā arī izplatīja ar datoru veidotas fotogrāfijas, norādot, kā Madelēna varētu izskatīties tagad - vairāk nekā piecus gadus pēc pazušanas.

Tāpat izskanēja arī ziņas, ka Madelēna varētu atrasties kādā no bijušajām PSRS valstīm, bet precīzāk - Krievijā vai Ukrainā.

Madelēna Makena pazuda 2007.gada 3.maija vakarā neilgi pirms savas ceturtās dzimšanas dienas no īrēta dzīvokļa Portugāles dienvidu provinces Algarves kūrortpilsētā Prajā da Lusā, kamēr viņas vecāki netālu restorānā ēda vakariņas.

Madelēnas pazušana ir piesaistījusi lielu uzmanību Lielbritānijā, un viņas fotogrāfijas bieži tika publicētas laikrakstos. Portugāles policija 2007.gada 7.septembrī paziņoja, ka aizdomās par meitenes pazušanu tiek turēti viņas vecāki. Meitenes tēvs Gerijs Makens nosauca paziņojumu par absurdu un kategoriski noliedza, ka viņš ar sievu būtu vainīgi meitas pazušanā. Makeni netika aizturēti un viņiem neizvirzīja oficiālas apsūdzības.

Vecāki tā arī nav pārtraukuši kampaņu meitas atrašanai un Lielbritānijas policija aicina atsaukties ikvienu, kas var sniegt kādu pavedienu šajā lietā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv