Mazmeitiņa mēģina pārdot vecmāmiņu «eBay» izsolē

Apollo
0 komentāru

Desmit gadu vecā Zoja Pembertone no Lielbritānijas izlikusi interneta izsolē savu vecmāmiņu, vēsta «lenta.ru».

Mazmeitiņa mēģina pārdot vecmāmiņu «eBay» izsolē

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Sludinājumā meitene raksturoja vecmāmiņu Merianu Gudvelu kā apnicīgu, bet patīkamu sievieti, kurai patīk risināt krustvārdu mīklas. Lai gan Zoja sludinājumu par vecmāmiņas pārdošanu bija noformulējusi kā joku, tas tomēr pievērsa izsoles rīkotāju uzmanību.

Mazmeita šādi rīkojās pēc tam, kad omīte viņu vairākkārt bija iztraucējusi skatīties televīziju ar dažādiem lūgumiem. «Nezinu, cik mēs par viņu varētu dabūt, droši vien kādus 99 pensus,» piebildusi Zoja Pembertone. Meitenes tēvs gan stāsta, ka mazmeitas un vecmāmiņas attiecības esot lieliskas un viņas mīlot viena otru.

«eBay» pārstāvis skaidrojis, ka izsoles noteikumi neatļauj cilvēku tirdzniecību, tādēļ meitenes sludinājums dzēsts. Viņš arī atzīmēja, ka uz sludinājumu saņemti arī pāris pieteikumu, taču — par kādu summu — viņš neatklāj.

«eBay» izsolē bieži vien mēģina pārdot dīvainas lietas. Kāds ASV iedzīvotājs vēlējās pārdot savu dvēseli, taču viņa sludinājums tika dzēsts, par iemeslu minot pierādījumu nepietiekamību par preces eksistenci.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv