Mazurs: ļoti svarīgs faktors bija atlēkušās bumbas

Apollo
0 komentāru

Komanda nospēlēja pacietīgi un spēlētāji atbalstīja viens otru, tāpēc izcīnījām uzvaru, pēc Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas pirmās spēles atzina «VEF Rīga» galvenais treneris Nikolajs Mazurs.

Nikolajs Mazurs

Foto: Lita Krone/LETA

«Gatis Jahovičs aizvadīja izcilu spēli - gan aizsardzībā, gan uzbrukumā,» pēc mača uzsvēra Mazurs. «Koncentrējāmies uz diviem «Barona» līderiem Oricevejinmi Efedžuku un Ivaru Timermani - izdevās apturēt vienu no viņiem. Ļoti svarīgs faktors bija atlēkušās bumbas, jo otrajā puslaikā izcīnījām par desmit vairāk un tās pārvērtām astoņos punktos.»

«Efedžuku ir meistarīgs spēlētājs un parādīja labu sniegumu. Viņu bija jāaptur Sandim Valteram, bet viņš ātri dabūja divas piezīmes, kas mainīja plānus, tomēr veiksmīgi uz maiņu iznāca Ingus Bankevics,» piebilda Mazurs.

«Otrajā puslaikā katastrofāli zaudējām cīņu par atlēkušajām bumbām,» pēc mača secināja «Barons» komandas galvenais treneris Edgars Teteris. «Nevar būt runa par uzvaru, ja puslaikā izcīna tikai astoņas atlēkušās bumbas un visā mačā ielaiž 90 punktus. Mūsu mērķis bija noturēt pretinieku uz 70-75 punktiem. Tāpat svarīga bija arī 21 pieļautā kļūda. Šo iemeslu dēļ arī zaudējām.»

Teteris atzina, ka «Barons» komanda netika galā ar aizsardzību. «Nebijām plānojuši, ka Jahovičs tik daudz sametīs, jo parasti viņš labi spēlē tikai aizsardzībā. Tomēr izdevās apturēt «VEF Rīga» pusfinālu līderi Valteru.»

«Zaudējām cīņu, bet karš tikai sākas, jo sērija ir gara. Gaidījām sekmīgāku spēli no Timermaņa, bet viņš vēl sevi parādīs. Otrajā ceturtdaļā bija iespēja panākt lūzumu, tomēr «VEF Rīga» veiksmīgi iemeta divus trīspunktu metienus un līdz ceturtās ceturtdaļas vidum spēle bija kā šūpoles, kur varēja uzvarēt jebkura komanda,» piebilda Teteris.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv