«McDonald’s» restorāna rekonstrukcijā Rīgā ieguldījis 365 000 latu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Piektdien, 1.jūnijā, durvis ver rekonstruētais «McDonald’s» restorāns Rīgā, Brīvības gatvē 434a. Restorānā ieguldīti vairāk nekā 365 000 latu, lai tam piešķirtu mūsdienīgāku dizainu un labiekārtotu apmeklētāju priekam. Šis ir pirmais «McDonald’s» restorāns Baltijā ar jauno «Lim Fresh» dizainu, kas veidots, lai radītu jautru un izteikti ērtu vidi, portālu «Apollo» informēja «McDonald’s» mārketinga direktore Baltijas valstīs Baiba Zaķe.

«McDonald’s» restorāna rekonstrukcijā Rīgā ieguldījis 365 000 latu 2 attēli Atvērt

Foto: McDonald’s

Baiba Zaķe, «McDonald’s» mārketinga direktore Baltijas valstīs: «Restorāns Juglā ir viens no «McDonald’s» pirmajiem restorāniem Latvijā – tas savas durvis apmeklētājiem vēra 1996.gadā. Apmeklētāju skaits šo gadu laikā ir tikai audzis un to apmeklē gan Juglas iedzīvotāji, gan tie, kuri dodas ārpus Rīgas vai Rīgas centra virzienā. «McDonald’s» restorāni visā pasaulē ir slaveni ar to, ka ir īpaši piemēroti ģimenēm, un jaunākie apmeklētāji ir iecienījuši viņiem izveidoto telpu «Birthday Party room». Pēc restorāna rekonstrukcijas dzimšanas dienu svinību rīkošanai paredzētā telpa ir kļuvusi vēl plašāka un krāsaināka. Priecājamies, ka klientiem varēsim piedāvāt unikālu apmeklējuma pieredzi Juglas restorānā ar jauno dizainu!»

Restorāns ir veidots saskaņā ar vienu no jaunākajiem «McDonald’s» dizainiem – «Lim Fresh», ko raksturo spilgta krāsu palete un neformālā stilā veidoti lielizmēra grafiski risinājumi, kuri ir ieturēti modernā stilā. Relaksējošu gaisotni restorānā rada jaunajā dizainā iekļautie elegantie un mīkstie krēsli, kas restorāna apmeklētājiem sniegs papildu ērtības. Ar šī dizaina palīdzību «McDonald’s» saviem restorāna apmeklētājiem rada vidi, kurā valda prieks. Restorāna dizains atspoguļo «McDonald’s» tendences visā pasaulē – kļūt arvien ērtākam un iet kopsolī ar apmeklētāju prasībām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. oktobris

Vārda dienas

Airisa, Irīda, ĪrisaArisa, Iraisa, Irida, Irisa

Valūtu kursi

22.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv