«McDonald’s» slēdz restorānu Daugavpilī Papildināts

Apollo
188 komentāri

No rītdienas, 14.decembra, Daugavpilī tiek slēgts vienas no lielākajām restorānu ķēdēm Latvijā «McDonald’s» restorāns, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

«McDonald’s» slēdz restorānu Daugavpilī

Foto: Lita Krone/LETA

Kā paskaidrojusi restorānu ķēdes vadība, šāds lēmums pieņemts, jo divu gadu laikā kopš restorāna atvēršanas Daugavpilī nav sasniegta plānotā investīciju atdeve.

Restorānu ķēdes vadība paziņojusi, ka, rūpējoties par Daugavpils «McDonald’s» restorāna darbiniekiem, ir sagatavojusi viņiem piedāvājumu, kas būtiski pārsniedz Darba likumā noteikto.

«Darbinieki ir viena no galvenajām «McDonald’s» vērtībām, tāpēc ar lielāko rūpību esam domājuši par iespējām, kā mazināt restorāna slēgšanas ietekmi uz darbiniekiem. Pirmkārt, visiem darbiniekiem piedāvāsim līdzvērtīgu darbu un atalgojumu kādā no «McDonald’s» restorāniem Rīgā. Tiem darbiniekiem, kuri dažādu apsvērumu dēļ nevarēs pieņemt mūsu darba piedāvājumu, nodrošināsim kompensāciju četru līdz sešu algu apmērā un praktiskas apmācības sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāli,» saka «McDonald’s» rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis.

«McDonald’s» darbiniekiem nodrošinās ne tikai Darba likumā noteikto atlaišanas pabalstu vienas vai  divu mēnešu vidējās izpeļņas apmērā atkarībā no darba stāža, bet arī būtisku papildu kompensāciju, kuras lielums ir atkarīgs no tā, vai darbiniekam apgādībā ir bērns. Darbinieki, kuru apgādībā nav bērns, saņems papildu kompensāciju divu mēnešu vidējās izpeļņas apmērā, savukārt darbinieki ar vienu un vairāk apgādībā reģistrētiem bērniem saņems papildu kompensāciju trīs mēnešu vidējās izpeļņas apmērā. Tādējādi «McDonald’s» samaksātā kompensācija vienam darbiniekam sasniegs 4-6 darba algu apmēru,» norāda uzņēmuma pārstāvji.

«McDonald’s» rīkotājdirektors izteica arī atzinību par paveikto darbu visiem restorāna darbiniekiem Daugavpilī, kā arī pateicas Daugavpils pilsētas pašvaldībai par viesmīlību un sniegto atbalstu uzņēmējdarbībai pilsētā.

Tiekoties ar restorāna vadību, kas informēja viņu par pieņemto lēmumu, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) pauda nožēlu par restorāna slēgšanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv