McDonald's piekāpjas debesskrāpjiem

Apollo
0 komentāru

Daži no britu bulvāru preses pārstāvjiem jau paguvuši nosaukt kompleksa būvniecības projektu, ko veido divas augstceltnes, Taeura-Hemleta rajonā (Londona) par «McDonald's debesskrāpjiem».

McDonald's piekāpjas debesskrāpjiem

Foto: vizualizācija

Tas izskaidrojams ar to, ka jaunais komplekss izsliesies vietā, kur šobrīd darbojas viens no pasaulslavenā ātrās ēdināšanas tīkla restorāniem.

Tiesa, McDonald's vadība  noliedz, ka tai būtu radusies vēlēšanās nodarboties ar projektu attīstīšanas biznesu. Tiek solīts, ka projekts pēc tā pabeigšanas tiks pārdots. Jaunbūves oficiālais nosaukums ir komplekss «Helix London». Tā torņu augstums būs 35 un 29 stāvi. Kopumā tie ir 414 dzīvokļi, bet apvienotajā kompleksa pamatā tiks izvietoti vairāki veikali, rotaļu istabas, fitnesa centrs un, protams, arī restorāns. 

Debesskrāpju ārējai apdarei izmantos nerūsējošā tērauda paneļus, bet pašas sienas tiks apšūtas ar labu skaņas izolācijas materiālu, jo blakus kompleksam atrodas trase, pa kuru notiek dzīva satiksme.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv