Medību suņu parāde Liepājā

Apollo
3 komentāri

18.maijā, plkst 21 Liepājas Muzeja dārzā, Kūrmājas prospektā 16/18, ikviens Muzeju nakts apmeklētājs aicināts uz medību suņu parādi. Pēc parādes plkst. 22.30 muzeja pagrabā atklās medību trofeju izstādi, portālam ,Apollo» pastāstīja Astra Dzērve, Liepājas muzeja muzejpedagoģe. Medību šķirnes suņu parādi vadīs Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības un medību suņu popularizēšanas entuziaste Kate Šterna sadarbībā ar suņu saimniekiem.

Medību suņu parāde Liepājā

Foto: Evija Trifanova/LETA

Parādē piedalīsies Latvijā populāru, kā arī dažu mazpazīstamu šķirņu suņi. Klātesošiem tiks sniegts kodolīgs ieskats šķirnes vēsturē, izcelsmē un spacifikācijā. Varēs iepazīties ar katru suni individuāli, uzzināt par šķirņu īpatnībām, audzināšanu un izmantošanu darbā.

Pēc kopējas demonstrācijas, sāksies iepazīstināšana ar atsevišķām šķirnēm. Pirmajā daļā iecerēta eksotisko mednieku demonstrēšana: Faraonu suņi, Basendži un Rodēzijas ridžbeki. Otrajā, lielākajā daļā klātesošies uzzinās vairāk par jau sen pazīstamajiem medniekiem: Vācu īsspalvaino putnu suni, spanielu, jagdterjēru, laiku un citām šķirnēm.

Muzeja pagrabā no plkst. 22.30 apmeklētāji aicināti uz interaktīvu medību trofeju ekspresizstādi. Fotogrāfijas un dažādas medību trofejas parādīs un izskaidros mednieku darbību un līdzdalību meža dabiskās attīstības procesos. Izstādē ar mednieku stāstiem dalīsies mednieks Edvīns Porciks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv