Medijs: Tramps pie gultas mēdzis turēt Hitlera runu grāmatu

Apollo
177 komentāri

Pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps pagājušajā gadsimtā mēdzis pie gultas turēt Ādolfa Hitlera runu  apkopojumu grāmatā, ziņo Lielbritānijas medijs «The Independent».

Medijs: Tramps pie gultas mēdzis turēt Hitlera runu grāmatu

Foto: Reuters/Scanpix

1990. gadā ASV Žurnāls «Vanity Fair» publicēja plašu rakstu par Trampu un viņa toreizējo sievu Ivanu.

Ivana, sarunā ar raksta autori Mariju Brēneri, izteicās, ka Tramps pie gultas turot Hitlera runu izlasi angļu valodā izdotā grāmatā «My New Order».

Komentējot šos sievas izteikumus, Tramps norādīja, ka viņam esot Hitlera grāmatas «Mein Kampf» eksemplārs, un kā šo grāmatu viņam esot iedevis viņa draugs Mārtijs Deiviss, kurš esot ebrejs.

Pats Deiviss «Vanity Fair» vēlāk apstiprināja, ka viņš  devis Trampam grāmatu par Hitleru, tomēr noliedza, ka viņš ir ebrejs.

«Es iedevu viņam grāmatu par Hitleru, tomēr tā bija «My New Order», Hitlera runas, nevis «Mein Kampf». Man šķita, ka viņam tas varētu likties interesanti. Es esmu viņa draugs, bet es neesmu ebrejs,» Deiviss norādīja izdevumam.

Brēnere «Vanity Fair» rakstā izteica pieņēmumu, ka Tramps, kura biznesa impērija deviņdesmitajos gados pārdzīvoja grūtības, varētu būt vēlējies smelties iedvesmu no Hitlera propagandas.

Tramps gan esot uzsvēris, ka viņš Hitlera runas neesot lasījis un nekad to nedarīšot.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv