Meija: Ja pret Austriju un Vāciju būtu jāspēlē tagad, mēs uzvarētu

Apollo
80 komentāri

Tā kā Latvijas hokeja izlase savu labāko sniegumu demonstrēja uz pasaules čempionāta beigām, tai tagad būtu pa spēkam izcīnīt uzvaras arī zaudētajās cīņās pret Austriju un Vāciju, uzskata uzbrucējs Gints Meija.

Gints Meija

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Spēli pret Somiju aizvadījām kā līdzīgs ar līdzīgu. Bijām veikuši izmaiņas spēles zīmējumā un labi nosedzām vidējo zonu, kas deva rezultātu,» aģentūrai LETA izteicās Meija, noliedzot, ka rezultātu ietekmēja vairāki diskutabli tiesnešu lēmumi. «Ja paskatās ar vēsu prātu, visi noraidījumi bija pamatoti. Manā skatījumā uzkrītošas tiesāšanas par labu vienai komandai nebija

«Pirms mača zinājām, ka ceturtdaļfinālā vairs nevaram iekļūt, tāpēc mums vairs nebija, ko zaudēt. Vēlējāmies savu skatītāju priekam nodemonstrēt labu sniegumu,» pauda uzbrucējs.

«Kopējā sajūta pēc čempionāta ir laba, lai arī šis tas mums neizdevās. Vajadzēja sekmīgāk nospēlēt pret Austriju, tāpēc paliek mazliet nepadarīta darba sajūta. Uz turnīra beigām spēlējam arvien labāk un labāk,» izcēla Meija. «Ja tagad sekotu divas spēles pret Austriju un Vāciju, domāju, mēs tiktu pie uzvarām

«Ne man, protams, lemt par treneru sastāva palikšanu izlasē, taču komandas kolektīvs tika izveidots ļoti labs. Atmosfēra komandā bija lieliska,» piebilda uzbrucējs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv