Meitene no laukiem — pirmo reizi «Erotā»!

Apollo
0 komentāru

Ir tādi, kas nevienu Ķīpsalas «Erotu» nelaiž garām un, ja reizi gadā ir par maz, aizlaiž vēl uz Londonu pavērot to pašu pasākumu angļu stilā. Un kāpēc gan ne? Var taču kaut ko jaunu iemācīties, pieredzi mīlas mākslā gūt. Vēl jo vairāk šogad — pie viena arī Valentīndienu kopā ar savu partneri nosvinēt!

Meitene no laukiem — pirmo reizi «Erotā»!

Foto: «Apollo»

Bet «Apollo» šogad festivāla zālē sastapa kādu, kas uz šo pasākumu bija pirmo reizi. Tikai nesakiet: lauķis, sīkais, puritānis! Katram taču viena reize ir pirmā. Labāk teiksim meitenei paldies par drosmi dalīties ar mums savos iespaidos!

«Man jau ir divdesmit. Neesmu no dziļiem laukiem, bet arī ne rīdziniece. Protams, kad vecāki aizmiguši, pēc pusnakts esmu televīzijā skatījusies erotiskā filmas, kādu žurnālu pašķirstījusi, «Princesi» palasījusi, bet citādi mana pieredze šajā jomā tiešām ir niecīga.

Kad iegāju «Erota» hallē numur divi, droši vien nosarku. Vismaz mana draudzene gan, kaut arī viņa ir par mani vairāk pieredzējusi. Uz trim skatuvēm lēkāja, grozījās, dejoja un kustējās puskaili un bieži vien pilnīgi kaili ķermeņi. Pārsvarā jau meitenes, bet, kad parādījās vīrieši, viņiem bija lielāka piekrišana. Nesaprotu, kāpēc tā, jo zālē lielākoties bija tieši puiši...

Visvairāk man patika grupa «Candyman» — trīs atraktīvi dejotāji. Kā mēs spiedzām, kad viņi pēc šova ar vienu rokas kustību norāva sev bikses, aizmeta pa gaisu un pliki aizgāja no skatuves! Super!

Marks bija melnādainais. Arī traki iespaidīgi! Apbrīnoju to sievieti, kura no zāles uzkāpa viņam līdzi uz skatuves! Viņš to noguldīja zemē, pats, ar dvielīti piesedzies, uzkāpa uz krēsliem un tad vicināja tai meitenei virs galvas savu daiktu... Un tik lielu un melnu!!!

Pirmo reizi redzēju, ko bargā kundze dara ar savu vergu. Pilnīgas šausmas! Man liekas, tam «vergam» pēc tam mēnesi negribēsies uz sieviešu pusi skatīties...

Vislabāk man patika divu sieviešu mīlināšanās tā sauktajā zvaigžņu stendā. Viņas bija tik maigas, vijīgām kustībām, skaistiem ķermeņiem... Redzējām arī Jūliju Paueri, to latviešu pornozvaigzni, kas uzstājas Vācijā, — ar viņu pat mūsu televīzijā bija intervija. Ļoti skaista meitene un nemaz neizskatās pēc kaut kādas ielasmeitas! Viņai bija ļoti skaists priekšnesums.

Skaistas meitenes bija arī no «Angels of Hell» — dejoja, dejoja, kamēr palika pavisam plikas... Starp citu, jocīgi, ka jau pa gabalu var atšķirt silikona krūtis no īstajām! Jūlijai bija īstās, bet daudzām meitenēm gan ne.

Vispār, kad pieradu, man patika. Daudz ko uzzināju. Kopā ar savu draugu gan man būtu kauns šurp nākt, bet ar draudzeni — var.» 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv