Meklē dāvanas Ziemassvētkiem? Ienāc 110.lv!

Apollo

Ne visiem cilvēkiem patīk pirmssvētku laikā skriet pa veikaliem un meklēt dāvanas saviem radiem un draugiem. Veikalu burzma ir nogurdinoša – daudz cilvēku, liels troksnis, garas rindas pie kasēm un  neziņa, ko tad īsti pirkt. Arī automašīnai vieta stāvvietā jāmeklē. Daudz vienkāršāk ir uzvārīt tēju, iesēsties dīvānā un bez stresa visas nepieciešamās dāvanas atrast vienuviet - interneta veikalā http://www.110.lv/.

Meklē dāvanas Ziemassvētkiem? Ienāc 110.lv!

Foto: www.110.lv

Ierodoties veikalā jūs pārsteigs veikala patīkamais iekārtojums un dzīvīgi zaļās sienas. Arī pārdevēji ir laipni un sniegs profesionālu konsultāciju, jo regulāri papildina savas zināšanas par veikalā iegādājamām precēm.

Pārsteigums arī būs preces piegāde līdz dzīvokļa durvīm. Ja citi interneta veikali par preces piegādi prasa samaksāt par katru stāvu, www.110.lv piegādās preces līdz pašām  dzīvokļa durvīm, papildu samaksu neprasot.

Nevajadzētu arī baidīties, ka interneta veikalā iegādātā prece būs brāķis – www.110.lv piedāvā tikai oriģinālas preces no oficiālajiem dīleriem.  Ja nu tomēr gadās kāda ķibele ar iegādāto preci, tai ir servisa garantija.

Veikalā var iegādāties ne tikai tradicionālās mājsaimniecības preces, bet arī ko neikdienišķu, piemēram, Malibu ģitāru, lampu-mēnesi, vai arī «Neko».

"Mēs pircējam ieteiksim to labāko, jo tad būs mazāk problēmu. Mēs esam ieinteresēti ieteikt labāko preci. Patīkami ir reizēs, kad cilvēki kaut ko iegādājas pie mums un pēc tam atgriežas, jo ir novērtējuši  servisu. Mums rūp, lai klients  ir apmierināts gan ar iegādāto preci, gan ar laipno un profesionālo apkalpošanu," saka www.110.lv tirdzniecības menedžeris Gints Skalbergs.

www.110.lv no citiem interneta veikaliem atšķiras ar atrašanās vietu – tas neatrodas kādā šķūnī, vai pagrabā, bet gan pašā pilsētas centrā - Ernesta Birznieka-Upīša ielā 20 un preces iespējams apskatīt un aptaustīt uz vietas veikalā, ne tikai aplūkot internetā.
Ja kaut kas iepatīkas, to var iegādāties uzreiz, bez pasūtījuma noformēšanas internetā.

Ja kādu no dārgākām precēm nav iespējams iegādāties uzreiz par to samaksājot, ir iespēja noformēt tās iegādi uz nomaksu -  www.110.lv sadarbojas ar kompāniju „ Lateko līzings”.

Interneta veikalā www.110.lv iespējams iegādāties lielo sadzīves tehniku, mazo sadzīves tehniku, telefonus, audio, video tehniku, datortehniku, foto un video tehniku, lietas skaistumam, auto preces, mēbeles, lietas sportam un atpūtai, spēles, rotaļlietas, kā arī dāvanas un suvenīrus, mūzikas instrumentus, laivas un to piederumus

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv