Meklējot G punktu…

Apollo
0 komentāru

Tā kā būtu ieviesusies skaidrība par vienlaicīgo un ārpusģenitāliju orgasmu (skat. iepriekšējo rakstu). Nu uz skatuves iznāk vēl viens orgasma svētku dalībnieks!

Kungi un dāmas, aplaudējiet jo skaļi un sirsnīgi! Tas ir viņš — G punkts! Pareizāk sakot — G pleķītis — sievietes miesas gabaliņš, kas, pareizi stimulēts, noved sievieti līdz kurām tur debesīm. Nu, tad visu pēc kārtas!

  • Vai īstenībā pastāv tā saucamais G punkts, un kā tas saistīts ar orgasmu?

Vācu ārsts Grafenbergs uz priekšējas vagīnas sieniņas atklāja kādu punkta, kura stimulācija izraisa orgasmu. Zinātniekam par godu šī vieta tika nosaukta par G punktu.

Vispār tas vācu dakteris neko jaunu neatklāja. Par G punkta eksistenci zināja daudzas senas civilizācijas, sākot ar senajiem ēģiptiešiem un beidzot ar ķīniešiem un japāņiem.

Tantristi, piemēram, iesaka vīriešiem regulāri masēt savu sieviešu G punktu, tādā veido atraisot un vairojot viņu sievišķo enerģiju un orgasma kvalitāti.

Kamasutrā tiek piedāvātas neskaitāmas pozas, kuras ieņemot tiek īpaši stimulēts G punkts un kāpinātas sievietes orgastiskās sajūtas.

Savukārt daoisti māca: vīrietim jāmāk izvilināt no sievietes pēc iespējas vairāk un spēcīgāki orgasmi, kas raisa enerģijas plūsmu, tā, lūk, baro vīrieša jaņ. Tad vīrietis kļūst visu varošs karotājs, ģimenes barotājs un visādi citādi labs tēviņš. Lūk, ko tāds neliels miesas pleķītis sievietes dzīlēs tik nesadara, ja ar to pareizi apejas!

Necik dziļi nemeklējiet to G punktu — 5 cm dziļumā uz maksts priekšējās sieniņas apmēram 1 lata lielumā. Kad uztaustīsiet, uzreiz sapratīsiet, ka īstais — dikti jutīga vietiņa.

  • Vai sieviete ejakulē orgasma laika?

Dažām sievietēm uz G punkta orgasma laikā mēdz atvērties mazītiņas atveres, kas, pārbiedējot nezinātāju, mēdz ejakulēt nelielu šķidruma daudzumu. Reizēm sievietes, kuras apveltītas ar tamlīdzīgām īpašībām, pārbīstas pašas, jo domā, ka notikusi nekontrolēta urīna noplūde.

Sieviešu ejakulāciju zinātnieki vēl pēta. Kad būs izpētījuši, es jums noteikti pastāstīšu, kāpēc tā notiek.

  • Vai sievietes var izjust orgasmu miegā?

Apmēram 10–20 procenti sieviešu redz erotiskus sapņus un pamostas, sākoties orgasmam.

  • Kāpēc dažas sievietes saka, ka gūst baudu no seksa, pat nesasniedzot orgasmu?

Baudas sajūtu sievietei var raisīt vienkārši tuvība ar mīļoto cilvēku. Dažas sievietes apgalvo, ka nemaz nejūtot vajadzību pēc orgasma. Tas gan nozīmē, ka viņas sev liedz organismam vajadzīgās funkcijas. Psihologi to skaidro kā sevis sodīšanu zemapziņas līmenī par seksualitāti vai, vēl ļaunāk, bailēm būt par sievieti māti. Lai atrisinātu anorgasmijas (orgasma trūkumu) problēmu, jāgriežas pie speciālistiem.

  • Kura orgasms ir labāks — sievietes vai vīrieša?

Ja ar vārdu «labāks» saprotam «katru reizi», tad vīriešiem, protams, ir paveicies vairāk. Tomēr sievietēm orgasmi ir intensīvāki un ilgstošāki. Turklāt ar maksts muskuļu treniņu var iemācīties izjust vairākus orgasmus. Ja sieviete nebremzē savas orgastiskās izjūtas un seko līdzi savu orgasmu kvalitātei, proti, neizturas pavirši pret savu juteklību, tad viņas orgasmi ar gadiem kļūst aizvien intensīvāki un garāki. Kungiem atliek tikai apskaust.

Turpmāk vēl par vīriešu un sieviešu orgasma simulāciju un to, kāpēc vispār orgasms vajadzīgs.

Apmēram 10–20 procenti sieviešu redz erotiskus sapņus un pamostas, sākoties orgasmam.

Apmēram 10–20 procenti sieviešu redz erotiskus sapņus un pamostas, sākoties orgasmam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv