Melbārdim diskvalifikācija, Ķibermanis patīkami pārsteidz

Apollo
24 komentāri

Pasaules kausa pirmajā posmā bobslejā šovakar Kalgari trasē četrinieku sacensībās diskvalifikācija tika piešķirta Oskaram Melbārdim, bet Oskars Ķibermanis izcīnīja augsto septīto vietu. 

Melbārdim diskvalifikācija, Ķibermanis patīkami pārsteidz

Foto: Reuters/Scanpix

Uzvaru posmā izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, kuram 0,09 sekundes zaudēja vācietis Maksimiliāns Ārnds un krievs Aleksandrs Zubkovs, kuri dalīja otro vietu. 

Tikmēr tikai 20 gadus vecais Ķibermanis ar stūmējiem Raivi BrokuHelviju Lūsi un Jāni Strengu pirmajā braucienā ierindojās sestajā vietā, līderim zaudējot 0,18 sekundes, bet pēc otrā brauciena atkāpās uz septīto vietu, no uzvarētāja atpaliekot par 0,38 sekundēm. 

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu DreiškenuArvi Vilkasti un Intaru Dambi pirmajā braucienā trasi veica 54,23 sekundēs, līderim amerikānim Stīvenam Holkombam  zaudējot  0,15 sekundes. Latvijas kvartets ieņēma ceturto vietu, taču par svara ierobežojuma pārsniegšanu tika diskvalificēti. 

Atgādinām, ka naktī uz sestdienu divnieku sacensībās Melbārdis/Dreiškens ieguva piekto vietu, bet Ķibermanis/Strenga ierindojās 16. vietā. 

Pasaules kausa nākamie divi posmi arī notiks Ziemeļamerikas trasēs - Pārksitijā un Leikplesidā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv