«Mercedes-Benz» E-klase — gada komfortablākais auto

Apollo
0 komentāru

Konkursā «Gada auto 2009» «Mercedes-Benz» E-klase atzīta par šā gada komfortablāko auto, informē SIA «Domenikss» Komunikāciju nodaļas vadītāja Dace Krastiņa.

«Mercedes-Benz» E-klase — gada komfortablākais auto

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Ar ievērojamu punktu pārsvaru, apsteidzot tādus konkurentus kā «Audi Q5», «BMW X1», «Opel Insignia», «Subaru Legacy», «Peugeot 3008» un «Ford Fiesta», par šā gada komfortablāko auto konkursā «Gada auto 2009» atzīta tieši «Mercedes-Benz» E-klase. Komfortablākā automobiļa godu tā iemantojusi gandrīz visu žūrijas pārstāvju vērtējumā, kopumā saņemot 32 punktus, bet kā nākamais vērtējumu skalā ierindojās «BMW X1», kam bija divi punkti.

«Līdzās plašam drošības aprīkojumam komforts vienmēr ir bijis viens no «Mercedes-Benz» E-klases raksturīgākajām kvalitātes pazīmēm. Kā atbildi uz ambiciozāku vadītāju prasībām «Mercedes-Benz» izstrādājis dinamiskas braukšanas aprīkojumu ar elektroniski vadāmo amortizācijas sistēmu. Turklāt E-klase piedāvā īpašu izvēli starp komforta un sporta braukšanas programmu. Mums ir patiess prieks, ka šīs īpašības novērtē ne tikai pircēji un autovadītāji, bet arī konkursa žūrijas locekļi un auto speciālisti,» saka SIA «Domenikss» vieglo automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītāja Inga Melngalve.

«Reti kad žūrijas vērtējums bijis tik viennozīmīgs. Viens no «Mercedes-Benz» E-klases trumpjiem ir salona apdare un virsbūves kvalitāte. Šā brīža apstākļos daudzi auto ražotāji cenšas manipulēt ar cenām, izmantojot plastmasu kā apdares materiālu. «Mercedes-Benz» šajā ziņā palicis uzticīgs kvalitātei un salona apdarē pārsvarā izmantojis koku,» saka konkursa «Gada auto» dibinātājs un auto žurnālists Atis Jansons.

Komfortablākais auto ik gadu tiek noteikts, izvērtējot automobiļu gaitas un vadāmības īpašības, ekonomiskumu, ekoloģiju, dinamiku, ergonomiku, salona apdari, komfortu un vizuālo risinājumu, automobiļa cenas un vērtības attiecību, kā arī tehnisko risinājumu atbilstību attiecīgās klases standartiem.

Konkursa «Gada auto 2009» noslēguma pasākums — izstāde — notiks 23. novembrī Rīgā, Rātslaukumā, kur no plkst. 14.00 līdz 22.00 vienkopus būs apskatāmi visi automobiļi, kas pretendējuši uz šā gada labākā auto godu.

Konkurss «Gada auto» Latvijā tiek rīkots kopš 1996. gada, un SIA «Domenikss», pārstāvot «Mercedes-Benz» automobiļus, ir bijis aktīvs tā dalībnieks. Augstāko apbalvojumu un «Gada auto» titulu «Mercedes-Benz» ieguva 2001. gadā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv