Mesi kārtējais rezultativitātes rekords

6 komentāri

Slavenais argentīniešu futbolists Lionels Mesi sestdienas vakarā guva vārtus jau 19. spēlē pēc kārtas Spānijas čempionātā, bet viņa pārstāvētā «FC Barcelona» cīnījās neizšķirti ar «Celta Vigo» komandu.

Lionels Mesi

Aizvadītajā 29. kārtas mačā «Barcelona» izbraukumā spēkojās ar «Celta Vigo» futbolistiem, mačam noslēdzoties neizšķirti 2:2 (1:1).

Rezultātu spēles 38. minūtē atklāja mājinieki, bet jau pēc piecām minūtēm Barselonas kluba futbolisti prata panākt izlīdzinājumu. Vadībā viesus cīņas 73. minūtē izvirzīja Mesi, bet izlīdzinājumu divas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca «Celta Vigo» pussargs Borha Melendess.

Mesi otrajā puslaikā gūtie vārti bija viņa 43. precīzais sitiens šajā sezonā, kā arī 19. vārti pēc kārtas. Tas ļāva Barselonas komandas līderim sasniegt jaunu Spānijas čempionāta rekordu, jo argentīnietis kļuvis par pirmo spēlētāju, kurš guvis vārtus pret visām pārējām komandām pēc kārtas.

Tikmēr neizšķirti cīnījās arī «Barcelona» tuvākie sekotāji čempionāta kopvērtējumā un pērnās sezonas čempioni Madrides «Real» futbolisti, kas izbraukumā nespēja uzvarēt Saragosas «Real» - 1:1.

Mājinieki vadībā izvirzījās jau cīņas 6. minūtē, bet izlīdzinājumu neilgi pirms pirmā puslaika noslēguma panāca Madrides komandas uzbrukuma līderis Krištianu Ronaldu.

Tādējādi Madrides «Real» komanda neizmantoja lielisku iespēju samazināt «Barcelona» atrāvienu turnīra tabulā.

Spānijas čempionāta kopvērtējuma līderpozīcijā joprojām ir «Barcelona», kas 29 mačos izcīnījusi 75 punktus, bet «Real» vienības kontā ir 62 punkti tikpat cīņās.