Metālisti «Sia Radikal» meklē bundzinieku

Apollo
0 komentāru

Smagā metāla apstrādes kolektīvs «Sia Radikal» pēc veiksmīgās koncertvasaras, kas tika aizvadīta kopā ar kolosālo, bet ļoti aizņemto bundzinieku Jēkabu Zemzari, izsludina konkursu uz vienu bundzinieka vietu.

Metālisti «Sia Radikal» meklē bundzinieku

Publicitātes foto

Rīkojot konkursu, «Sia Radikal» aicina pieteikties ikvienu, kurš uzskata sevi par piemērotu, kā arī jaunos bundziniekus,  kas vēl nav plašāk pazīstami, dodot iespēju sevi pierādīt. Grupas pārstāvji arī atzīst, ka nevēlas neko sarežģīt, tāpēc konkursa nosacījumi būšot viegli un saprotami, jo mērķis ir atrast cilvēku, kas spēj iekļauties grupas muzikālajā un cilvēciskajā raksturā.

«Līdz šim esam sadarbojušies ar trim bundziniekiem, tomēr gan muzikālo uzskatu, gan sadzīviskās noslodzes dēļ ilgstošas attiecības iedibināt nav izdevies, kaut arī dzīvē esam draugi un kopā dalāmies priekā un mīlestībā pret smago mūziku. «Sia Radikal» pirmo reizi izsludina konkursu, un tas nozīmē, ka mums, grupai, būs tieši tāds pats satraukums un interese kā tev, topošajam grupas biedram!» piebilst grupas ģitārists Gustavs Terzens.

Neraugoties uz bundzinieka trūkumu, «Sia Radikal» pašlaik ir spējīgi koncertēt, pieaicinot palīgā kādu mūziķi no malas. Grupas nākotnes plānos ietilpst ziemas koncerti, esošā materiāla ieraksts un virzība debijas «plates» virzienā, kā arī videoklipa uzņemšana. Paši «Sia Radikal» gan atzīst, ka šādu patīkamu darbu esot iespējams veikt tikai pilnā sastāvā.

Pieteikšanās konkursam tiek izsludināta līdz šā gada 3. novembrim. Sīkāku informāciju par tā norisi «Sia Radikal» sola sniegt ikvienam, kas norādītajā laikā pieteiksies, rakstot grupai uz e-pastu: radikaldrums@gmail.com vai arī izmantojot portāla www.draugiem.lv mūzikas sadaļu un grupas profilu http://draugiem.lv/siaradikal.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv