Mežeckis un Silagailis noslēdz līgumu ar «Cork City»

Apollo
0 komentāru

Latvijas futbolisti Roberts Mežeckis un Guntars Silagailis uz vienu gadu parakstījuši līgumu ar Īrijas Premjerlīgas klubu «Cork City», vēsta kluba mājaslapa.

Roberts Mežeckis

Foto: AFI

«Esmu priecīgs, ka man izdevās parakstīt līgumu ar «Cork City». Šajā komandā ir labi spēlētāji, un tā ir spēcīga. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai palīdzētu klubam izcīnīt uzvaru Īrijas čempionātā,» uzsver 28 gadus vecais Mežeckis.

Apmierināts ar pievienošanos «Cork City» bija arī 24 gadus vecais Silagailis. «Esmu priecīgs, ka parakstīju līgumu. Kopā ar komandu jau esmu izbaudījis treniņu atmosfēru, un tā ir lieliska. Šeit ir virkne labu un talantīgu futbolistu, tāpēc domāju, ka šī sezona klubam būs veiksmīga.»

Mežeckis pagājušo sezonu sāka FK «Rīga» sastāvā, tomēr pēc kluba finansiālo grūtību sākšanās pievienojās Rīgas «Skonto», kura sastāvā noslēdza pagājušo sezonu.

Silagailis pagājušo sezonu sāka Rēzeknes «Blāzmas» rindās, bet vasarā pievienojās FK «Rīga», kur noslēdza 2008. gada sezonu.

Īrijas čempionāts sāksies 6. martā, bet pagājušajā sezonā «Cork City» vietējā čempionātā ieņēma piekto vietu, kas bija kluba zemākā izcīnītā vieta pēdējo septiņu gadu laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv