Mickēvičs un Saulietis rezultatīvi uzvar VHL spēlē

2 komentāri

Latvijas uzbrucēji Artūrs Mickēvičs un Kaspars Saulietis šodien cīnījās rezultatīvi Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) spēlē, palīdzot čempionvienībai Ņeftekamskas «Toros» ar 4:2 (1:0, 3:2, 0:0) savā laukumā pieveikt Permas «Molot-Prikamje».

Kaspars Saulietis

Cīņas rezultātu 5. minūtē atklāja tieši Mickēvičs, kad, spēlējot vairākumā, viņš saņēma lielisku piespēli pie tālā vārtu stabiņa, bet Saulietis 30. minūtē ar rezultatīvu piespēli vairākumā palīdzēja Artjomam Gordejevam izvirzīt «Toros» vadībā ar 4:0.

Tāpat Saulietis nopelnīja divas soda minūtes par tiesneša aizvainošanu un nesportisku uzvedību.

Abiem Latvijas hokejistiem šī bija otrā rezultatīvā spēle pēc kārtas, bet «Toros» izcīnīja ceturto panākumu pēdējos četros mačos.

Saulietis šajā sezonā ticis pie septiņiem vārtu guvumiem, kā arī septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet Mickēvičs līdz šim izcēlies ar četriem vārtu guvumiem un trim piespēlēm.

Šī «Toros» komandai bija pirmā spēle pēc aizvadītajā nedēļas nogalē Itālijā aizvadītās Kontinentālā kausa trešās kārtas, kur trijos mačos tika izcīnīta vien viena uzvara.

Citā mačā trešo neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Latvijas hokejista Rolanda Gritāna pārstāvētā Orskas «Južnij Ural» vienība, kas ar 2:3 (1:0, 1:0, 0:3) savā laukumā piekāpās Kurganas «Zauraļje» hokejistiem.

Gritāns izcēlās vien ar trešās trešdaļas beigu daļā nopelnītām divām soda minūtēm.

VHL kopvērtējuma tabulā «Toros» ar 24 spēlēs izcīnītiem 49 punktiem atguva pirmo vietu, bet «Južnij Ural» hokejisti ar 39 iekrātiem punktiem 25 mačos atkrituši uz kopvērtējuma 12. vietu.