Microsoft paziņo par sadarbību ar Philips

Apollo
0 komentāru

Elektronikas gigants Philips Electronics veidos tālejošu sadarbību ar Microsoft, atbalstot Windows multimediju risinājumus savos produktos. Kompāniju vienošanās paredz, ka Philips ražotie Nexperia mikročipu platforma iekļaus Windows Media audio un video risinājumus, kā arī Windows Digital Rights Management (DRM) 10.

Microsoft kompānijai šis darījums ļaus palielināt savu produktu izplatību plašākā ierīču lokā. Ar Philips atbalstu lietotāji varēs izmantot Windows MEdia audio un video atbalstu, paplašinot Nexperia atbalstīto formātu klāstu. Šobrīd Nexperia čipi atbalsta MPEG-2 un MPEG-4 video formātus, MP3 audio formātu un citas mūsdienu tehnoloģijas, kā Java 2 Mobile Edition (J2ME) un MMS
Nīderlandes kopmānija cer arī turpmāk paplašināt savu produktu atbalstīto formātu klāstu, lai realizētu «Connected Planet» koncepciju, kas paredz, ka kompānijas produkti ir izmantojami visur un vienmēr, neatkarīgi no laika, vietas un konkrētā formāta.

Nexperia multimediju čipi tiek lietoti daudzās sadzīves elektronikas ierīcēs. Philips tos un Windows Media formātu iekļaus savos videomagnetafonos, audio atskaņotājos, video telefonos, auto multimediju sistēmās un televizoros.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv