«Microsoft» piedāvā tabus jau «Internet Explorer 6»

Apollo
0 komentāru

Vairākas nedēļas pēc solījumiem iekļaut cilnes (tabs) savas interneta pārlūkprogrammas «Internet Explorer» jaunākajā 7. versijā, «Microsoft» ilgi gaidīto pārlūkošanas (browsing) raksturpazīmi (feature) ar jauno «MSN» rīkjoslu piedāvā jau 6. «Internet Explorer» versijas lietotājiem.

Kopš otrdienas lietotājiem visā pasaulē tiek piedāvāta jauna «MSN» meklēšanas rīkjoslas (search toolbar) versija, ar kuru «Internet Explorer 6» lietotāji var vienā logā atvērt vairākas tīmekļa lappuses. Katrai no atvērtajām lappusēm var piekļūt, klikšķinot uz mazas cilmes loga augšpusē. 

Šādu papildiespēju jau ilgi savos produktos piedāvā tādi «Internet Explorer» konkurenti kā «Opera», «Safari» un «Firefox». Daudzi uzticīgi «Internet Explorer» lietotāji vairākkārt atzinuši, ka viņiem pietrūkst šīs patīkamās pārlūkprogrammas raksturiezīmes, tāpēc «Microsoft» viņiem to tagad piedāvā.

Jaunās rīkjoslas iespējas ļaus lietotājiem, kas ikdienā pārskata vienas un tās pašas lapas, saglabāt saites uz šīm lapām tā sauktajos «My Tabs». Ja lietotājs katru rītu ieskatās piemēram savā e-pastā un vēl pāris ziņu portālos, viņš varēs ērti saglabāt saites uz šiem resursiem atsevišķās cilnēs, un, katru reizi atverot «Microsoft» interneta pārlūkprogrammu, šīs lapas automātiski atvērsies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv