Miglinieks paredz, ka pieredze nākotnē aizstās kļūdas

Apollo
0 komentāru

Bijušais Latvijas basketbola izlases treneris Igors Miglinieks pēc Latvijas basketbolistu uzvaras pār Itāliju sacīja, ka basketbolā liela nozīme ir saspēles vadītājam, uzsverot Jāņa Strēlnieka nozīmi laukumā.

Miglinieks paredz, ka pieredze nākotnē aizstās kļūdas

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Latvijas spēlē ar Melnkalnes komandu pretinieku centra spēlētājiem bija liels pārsvars. Viņi guva daudz punktu, mūsu garajiem agri sākās problēmas ar sodiem. Gaidīju, ka itāļi izmantos līdzīgu taktiku, taču viņi gribēja pamētāt mūsu zālē...,» teic Miglinieks Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.

«Itālijas izlase mūsējiem daudz ko ļāva un mēs nesačakarējām savas iespējas. Spēlētāji darīja savu darbu, bija koncentrējušies, iegāja azartā un pārāk nesastresojās brīžos, kad pretiniekiem izdevās izrauties priekšā. Kļūdas bija, taču ar pieredzi tās ies mazumā - Zaķis nemetīs bumbu pāri laukumam, Kuksiks vajadzības gadījumā trāpīs sodu pa stīpu,» bijušais basketbolists norāda, ka no kļūdām mācās.

Tāpat kā lietuviešu speciālists Rims Kurtinaitis, arī Miglinieks atzinīgi vērtē Jāņa Strēlnieka sniegumu laukumā. «Basketbolā daudz ko nosaka saspēles vadītājs un Jānis Strēlnieks iepriecināja. Skaidrs, ka viņam vēl daudz jāmācās, bet viņš lasa spēli. Izdara, ko prasa treneris un vienlaikus spēlē. Paredz pretinieka gājienu un spēj radīt viņam problēmas. Tas ir dabas dots talants, un priecē, ka Jānis progresē,» piebilda Miglinieks.

Izlases spēlētājs Rinalds Sirsniņš «Apollo» sacīja, ka pēc pirmā puslaika nojautuši, ka spēle arī otrajā daļā risināsies punkts punktā. «Bijām gatavi, ka cīņa būs sīva. Neļāvām viņu līderiem izvērsties. Cīņasspars noteikti spēlēja svarīgu lomu šovakar,» piebilda saspēles vadītājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv