Mihaels Šūmahers atgriezīsies F-1?

Apollo
0 komentāru

Septiņkārtējais pasaules čempions Pirmajā formulā (F-1) Mihaels Šūmahers varētu atsākt autosportista karjeru, 23. augustā paredzētajā Eiropas «Grand Prix» izcīņā sēžoties pie «Ferrari» formulas stūres savainotā brazīliešu pilota Felipes Massas vietā.

Michael Schumacher

Foto: Reuters

Šodien, četras dienas pēc Massas piedzīvotās smagās avārijas Ungārijas «Grand Prix» izcīņas kvalifikācijas sacensībās, Šūmahera preses sekretāre Sabīne Kēma paziņoja, ka 40 gadus vecais vācietis, kurš 2006. gadā beidza F-1 pilota karjeru, neizslēdz iespēju nākamajā čempionāta posmā aizvietot savainoto komandas biedru.

«Šo jautājumu vēl apsvērs «Ferrari» vadība. Ja komanda dosies pie Mihaela ar šādu līgumu, viņš to noteikti apsvērs,» intervijā televīzijas kanālam «BBC Sport» pastāstīja Kēma. «Normālā situācijā es apgalvotu, ka viņu šādi piedāvājumi neinteresē, jo Mihaels ir apmierināts ar dzīvi un viņam nekā netrūkst, taču tagad situācija ir krietni mainījusies.»

Kā izteicās Kēma, pats Šūmahers pagaidām ne ar vienu diskutēt par šo jautājumu nevēlas, un tagad viss ir atkarīgs no «Ferrari» nostājas.

Viens no galvenajiem iemesliem, kas varētu darīt vācieša atgriešanos neiespējamu, ir viņa veselības stāvoklis pēc februārī piedzīvotajā motocikla avārijā gūtā kakla savainojuma.

«Protams, es nevaru spriest par to, vai viņa kakls ir pietiekami stabils, lai piedalītos F-1 sacensībās,» norādīja Kēma. «Ja «Ferrari» jautātu, vai viņš būtu gatavs braukt, Mihaels veiktu vajadzīgās pārbaudes. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka viņš ir 40 gadus vecs cilvēks.»

Kā iespējamais Massas aizvietotājs tiek minēts arī «Renault» komandu pārstāvošais divkārtējais pasaules čempions spānis Fernando Alonso, par kura iespējamo pievienošanos «Ferrari» tiek baumots jau vairāk nekā gadu.

Kā zināms, «Renault» komanda tika diskvalificēta no Eiropas «Grand Prix» izcīņas iepriekšējā posmā pieļauto drošības noteikumu pārkāpumu dēļ. Ungārijas «Grand Prix» izcīņas laikā Alonso formulai pēc neveiksmīga boksu apmeklējuma svētdien nokrita riepa, radot briesmas citiem pilotiem.

F-1 pasaules čempionāta 11. posms - Eiropas «Grand Prix» izcīņa - 23. augustā notiks Valensijas trasē Spānijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv