Milānas zaļā piepilsēta Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ekoloģija modernajā arhitektūrā iegūst aizvien lielāku nozīmi. To kārtējo reizi apstiprina Milānas Santamonikas mikrorajona projekts, ko paredzēts uzcelt septiņu kilometru attālumā no Milānas vēsturiskā centra. Tā celtniecību plānots sākt 2013. gadā, bet patlaban norisinās grandiozā projekta apspriešana.

Milānas zaļā piepilsēta 3 attēli Atvērt

Foto: vizualizācija

Par mikrorajona galveno elementu arhitektu kompāniju «Polis Engineering», «Studio Nicoletti» un «Marzorati Architecture Studio» arhitekti nolēmuši padarīt vairākas augstceltnes, kuras rotās ziedaugiem pildītas terases. Celtnēm jābūt aprīkotām ar fotogalvaniskiem elementiem un saules ūdens sildīšanas ierīcēm, kas ļaus ekonomēt enerģijas resursus.

Kompleksā «Milano Santa Monica» būs vairāk nekā 2000 dzīvokļu, un tas būs novietots vairāk nekā 200 hektārus plašā apzaļumotā teritorijā. Jaunajā mikrorajonā tiks izveidota visa nepieciešamā infrastruktūra: skolas, sporta celtnes, tirdzniecības centri utt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv