Mīlestības pilsētas titulu iegūst Sigulda

Apollo
0 komentāru

LNT tiešraidē tika noteikta pilsēta, kas ieguva titulu – Mīlestības pilsēta. Par uzvarētāju skatītāji atzina Siguldu, kas papildus titulam pilsētvidē iegūs arī jaunu objektu «Laimas pulksteņa» jaunāko brāli. Vēl par Mīlestības pilsētas titulu spēkiem mērojās Kuldīga un Valmiera.

Gravējums Gūtmaņa alā Siguldā.

Gravējums Gūtmaņa alā Siguldā.

Foto: LETA/Edijs Pālens

«Esam gandarīti par iedzīvotāju atsaucību, iesūtot un atklājot savus mīlestības stāstus un pat noslēpumus. Latvija  patiešām ir bagāta ar skaistām vietām un aizrautīgiem iedzīvotājiem, kas caur saviem stāstiem atklāj savas pilsētas skaistākās vietas. Stāsti, ko saņemam no iedzīvotājiem, apliecina mūsu sākotnējo hipotēzi – mīlestība dzīvo katrā pilsētā.

Skatītāji nolēma, ka par Mīlestības pilsētu jākļūst Siguldai. Līdz ar to Sigulda ieguva titulu kā labākā un romantiskākā randiņu vieta ārpus Rīgas un nākamgad AS «Laima» uzstādīs pilsētā Laima pulksteņa «jaunāko brāli». Vietu izvēlēsimies kopā ar siguldiešiem. jau izskanēja prognoze, ka tas varētu notikt stacijas laukumā,» skaidro AS «Laima» mārketinga vadītāja Dace Kokina.

«Dalība konkursā pierādīja, ka cilvēkiem ir mainījušās vērtības - laime vairs nav nauda un vara, mūsu laimes formula ir cieņa un mīlestība pret sevi, apkārtējiem un dzimto vietu. Paldies visiem, kas atbalstīja Siguldu, atklājot savus mīlas stāstus, un balsojot. Sigulda ir Mīlestības pilsēta. Laimas pulksteņa «mazo brāli» mēs plānojam uzstādīt Siguldas stacijas laukumā pēc tā renovācijas,» gandarīts par uzvaru konkursā ir Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics

Apskatīt populārākās randiņu vietas varat ŠEIT.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv