Mīlestības receptes. Marcipāna konfektes

Apollo
0 komentāru

Valentīna dienā — tuvāk sirdij!

Mīlestības receptes. Marcipāna konfektes

Foto: RIMI

Šokolādes konfekšu un citu saldumu dāvināšana Svētā Valentīna dienā ir tradīcija jau kopš 17. gadsimta. Lai apvienotu tradīcijas ar patiesiem mīlestības apliecinājumiem, «Rimi» piedāvā «Mīlestības receptes», kurās sniegti padomi, kā svētku kārumus saviem mīļotajiem varam pagatavot paši.

Receptes piedāvā idejas iecienītāko konfekšu — «Serenāde», «Gotiņa», «Trifele», «Rafaello» un citu — pagatavošanai mājas apstākļos. «Rimi Olympia» šefpavārs Ivo Babincevs īpašu uzmanību pievērsis tam, lai konfekšu pagatavošanai vajadzīgās sastāvdaļas būtu viegli pieejamas visos «Rimi» veikalos, kā arī lai receptes būtu tik saprotamas un konfekšu pagatavošana tik vienkārša, ka nesagādātu ne mazākās grūtības arī tiem cilvēkiem, kas ikdienā ar gatavošanu ir uz «jūs».

«Rimi» «Mīlestības receptes» ne vien rosinās jūsu idejas par pašdarinātiem svētku pārsteigumiem, bet arī pačukstēs priekšā atbildi uz jautājumu, kā romantiskā, jautrā un saldā noskaņā svinēt Valentīna dienu kopā ar saviem mīļajiem!

Marcipāna konfektes

Nepieciešams:

200 g marcipāna masas
300 g tumšās šokolādes
valrieksti dekorēšanai

Pagatavošana:

Marcipānu sagriež kubiciņos, ūdens peldē izkausē šokolādi, marcipāna kubiciņus mērcē šokolādē, dekorē ar valriekstiem un ļauj sacietēt.

Recepte tapusi sadarbībā ar RIMI.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv