Miljonu latu piešķir tūrisma politikas īstenošanai

Apollo
0 komentāru

Šodien, turpinoties šā gada budžeta grozījumu izskatīšanai, Saeimas deputāti atbalstīja viena miljona latu piešķiršanu Ekonomikas ministrijai (EM) tūrisma politikas īstenošanai.

Šī summa tiks ņemta no iekasētajiem maksājumiem par valsts kapitāla izmantošanu. No maksājumiem par valsta kapitāla izmantošanu vēl 719 756 lati ar deputātu akceptu tika piešķirti Finanšu ministrijai kā līdzekļi neparedzētiem gadījumiem.

Deputāti šodien atbalstīja Leopolda Ozoliņa (ZZS) priekšlikumu Latvijas Nacionālajai partizānu apvienībai piešķirt Ls 2000. Netika atbalstīts opozicionāru partijas «Jaunais laiks» (JL) priekšlikumus partizāniem piešķirt 16 300 latus.

Savukārt Latvijas Ārlietu ministrijas centrālais aparāts šā gada budžetā saņēma papildus 50 630 latus.

Sadaļa par finansējuma piešķiršanu EM visilgākās debates izvērtās par papildu līdzekļu piešķiršanu mazo un vidējo uzņēmumu attīstības programmas realizācijai. JL rosināja šai programmai atvēlēt 2 miljonus latu. Partija šos līdzekļus paredzēja iegūt no pievienotās vērtības nodokļa prognozes palielinājuma. Deputātu vairākums šo priekšlikumu neatbalstīja.

Netika atbalstīti arī Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) frakcijas priekšlikumi piešķirt 2,5 miljonus latu, lai sniegtu kompensācijas apkrāptajiem noguldītājiem, kuri cietuši no finanšu piramīdu sagraušanas un komercbanku bankrota.

Deputātu piekrišanu saņēma arī valdības sagatavotie priekšlikumi par 4801 lata piešķiršanu Iekšlietu ministrijas vadībai, 2000 latu piešķiršanu Cēsu policijas pārvaldes īslaicīgā aizturēšanas izolatora remontam.

22 000 latu saņēma robežsardze, 89 485 — Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, savukārt veselības un sociālajai aprūpei papildus tika 432 692 lati.

Pašlaik deputāti ir izskatījuši ap 200 no 1061 priekšlikuma budžeta grozījumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.09.2017
Ienākt apollo.lv