Min traģiskā ugunsgrēka iespējamos iemeslus

Apollo
0 komentāru

Šodien Rīgā, Bruņinieku ielā, notikušais ugunsgrēks, kurā gāja bojā divi mazi bērni un cieta aptuveni 50 gadus veca sieviete, iespējams, izcēlies no virtuvē esošās gāzes plīts.

Min traģiskā ugunsgrēka iespējamos iemeslus

Foto: Lita Krone/LETA

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inese Veisa, ugunsdzēsēji pieļauj, ka liesmas no gāzes plīts varētu būt pārmetušās uz kādu priekšmetu tās tuvumā, piemēram, uz drēbēm, kas noliktas žāvēties, taču tie ir tikai minējumi - oficiālos ugunsgrēka izcelšanās iemeslus skaidros Valsts policija (VP).

Patlaban tomēr nav precīzi zināms bojā gājušo bērnu vecums. Skaidrs, ka abi ir vecumā no trīs līdz sešiem gadiem un vecāka ir meitenīte. Savukārt cietusī sieviete ir apmēram 50 gadus veca, viņa varētu būt bērnu māte vai vecāmāte.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja VUGD preses pārstāve Inga Vetere, izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst.15.33, bet ugunsgrēku lokalizēt izdevies plkst.16.39. Piecstāvu ēkas otrā stāva dzīvoklis ar atklātu liesmu dedzis 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsnelaimes dēļ pie ēkas Bruņinieku ielā 121 uz laiku bijusi slēgta satiksme, bet patlaban tā jau ir atjaunota, aģentūra LETA uzzināja VP.

Kā aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša, cietusī sieviete ar plašiem ķermeņa un elpceļu apdegumiem ir ievietota Valsts apdegumu centrā. Savukārt abu mazo bērnu dzīvības mediķi centušies glābt notikuma vietā. Diemžēl šie centieni beigušies nesekmīgi.

Pēc vietējo iedzīvotāju teiktā, degušajā dzīvoklī mitinājusies sociāli nelabvēlīga ģimene. Bērniem nav bijis gultiņu - viņi gulējuši uz matračiem, kas novietoti uz grīdas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv