Miņina četriniekam neveiksme Sanktmoricā

Apollo
0 komentāru

Pasaules kausa izcīņas pirmspēdējā, septītajā posmā Latvijas bobsleja četrinieks ar Jāni Miņinu priekšgalā šodien palika 27. vietā.

Jānis Miņins

Latvijas bobsleja ekipāža ar Jāni Miņinu priekšgalā Sanktmoricas trasē ieņēma tikai 27. vietu, bet kopvērtējumā noslīdēja uz trešo vietu.

Foto: Reuters/Scanpix

Miņins/Daumants Dreiškens/Oskars Melbārdis/Intars Dambis pirmo braucienu veica 50,1 sekundē un nespēja kvalificēties otrajiem braucieniem.

Otra Latvijas ekipāža Edgars Maskalāns/Raivis Broks/Pāvels Tulubjevs/Mihails Arhipovs divu braucienu summā ieņēma 14. vietu, par 1,72 sekundēm atpaliekot no sacensību uzvarētāja vācieša Andrē Langes kvarteta.

Otro vietu šodien Sanktmoricas trasē Šveicē ieguva Vācijas trešā ekipāža ar Karlu Angereru priekšgalā, kas Langem zaudēja 0,25 sekundes, bet trešie bija Krievijas otrā ekipāža Aleksandra Zubkova vadībā, kas uzvarētājam zaudēja 0,35 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā Miņina ekipāža ar 1162 punktiem ieņem trešo vietu, par 24 punktiem atpaliekot no otrās vietas īpašnieka amerikāņa Džona Napīra, bet Maskalāns ar 856 punktiem ir 13. vietā. Līderis ir amerikānis Stīvens Holkombs, kurš sakrājis jau 1455 punktus un vairs nav aizsniedzams.

Pasaules kausa izcīņas pēdējais posms risināsies nākamās nedēļas nogalē Īglsas trasē Austrijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv