Miņina četrinieks astotais Eiropā

Apollo
0 komentāru

Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā Sanktmoricas trasē Šveicē Jāņa Miņina pilotētais bobsleja četrinieks ieguva desmito vietu, bet Eiropas čempionāta ieskaitē tas deva astoto vietu.

Jānis Miņins

Jāņa Miņina četriniekam neizdevās aizstāvēt pērn izcīnīto Eiropas čempionu titulu un šoreiz nācās samierināties tikai ar desmito vietu posmā un astoto vietu kontinenta čempionāta ieskaitē.

Foto: AP

Uzvaru izcīnīja krievu pilota Aleksandra Zubkova četrinieks, kuram 0,31 sekundi zaudēja vācieša Tomasa Floršica bobs, bet trešais palika vēl viens Vācijas četrinieks ar pilotu Karlu Angereru priekšgalā, kas uzvarētājiem zaudēja 0,33 sekundes.

Miņins/Daumants Dreiškens/Oskars Melbārdis/Intars Dambis no Zubkova atpalika par 0,72 sekundēm, bet Edgars Maskalāns/Raivis Broks/Reinis Rozītis/Ainārs Podnieks ieguva 12. vietu (Eiropā - desmitā), uzvarētājiem zaudējot 1,01 sekundi.

Jāpiebilst, ka tikai devīto vietu (Eiropā - septīto) ieguva vācieša Andrē Langes pilotētais četrinieks, bet Austrijas pilota Jirgena Loakera bobs, kas pēc pirmā brauciena bija piektajā vietā, otrajā braucienā piedzīvoja kritienu un līdz finišam netika.

Nākamais Pasaules kausa posms risināsies pēc divām nedēļām Vistleras trasē Kanādā, kur notiks arī 2010. gada Vankūveras olimpisko spēļu bobsleja sacensības.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv