Miņina divnieks PK posmā Čezānā 12. vietā

Apollo
0 komentāru

Latvijas bobslejista Jāņa Miņina pilotētais un Daumanta Dreiškena iestumtais divnieks sestdien ierindojies 12. vietā Pasaules kausa (PK) trešajā posmā olimpiskajā Čezānas trasē, Itālijā.

Miņina divnieks PK posmā Čezānā 12. vietā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Latvijas I ekipāža divu braucienu summā no uzvarētājiem šveicieša Bīta Hefti pilotētā un Tomasa Lampartera iestumtā divnieka, atpalika 0,89 sekundes. Pēc pirmā brauciena Miņins/Dreiškens bija dalītā 10. vietā, bet otrajā braucienā viņi uzrādīja 12. laiku.

Otrs Latvijas divnieks ar pilotu Edgaru Maskalānu un stūmēju Raivi Broku pirmajā braucienā palika 22. vietā, netiekot pie iespējas piedalīties otrajā braucienā, kurā startēs 20 labākās ekipāžas.

Otro vietu ieņēma Šveices I ekipāža ar pilotu Ivo Rūegu, kura pēc pirmā brauciena bija pirmajā vietā. No uzvarētājiem viņi atpalika 0,22 sekundes. Trešie bija ASV I ekipāža, kuru pilotē Stīvens Holkombs, atpaliekot no pirmās vietas 0,50 sekundes.

PK kopvērtējumā divniekos līderis ir Rūegs ar 610 punktiem. Miņins ieņem 12. vietu ar 384 punktiem, bet Maskalāns ir 38. vietā ar 174 punktiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv