Miņins/Dreiškens ceturtie Sanktmoricā

Apollo
0 komentāru

Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma pārceltajās sacensības divnieku ekipāžām Sanktmoricas trasē Šveicē Jāņa Miņina/Daumanta Dreiškena divnieks izcīnīja augsto ceturto vietu.

Jānis Miņins

Pēc neveiksmīgajiem startiem divniekos sezonas sākumā pārceltajā ceturtajā Pasaules kausa posmā Jāņa Miņina ekipāža izcīnīja ceturto vietu.

Foto: Reuters

Uzvaru svinēja kanādieša Pjēra Lidēra ekipāža, kuram 0,30 sekundes zaudēja šveicietis Ivo Rūegs, bet trešais bija viņa tautietis Beats Hefti, kas no Lidēra atpalika par 0,74 sekundēm, lai gan pēc pirmā brauciena bija tikai desmitajā vietā.

Miņins/Dreiškens no Lidēra atpalika par 0,77 sekundēm, bet Edgars Maskalāns/Reinis Rozītis uzvarētājam zaudēja 1,14 sekundes un ieņēma desmito vietu, lai gan pēc pirmā brauciena kopā ar Miņinu dalīja ceturto vietu. 

Atgādinām, ka biezās sniega kārtas dēļ tika atcelts no 17. līdz 21. decembrim Čezānas trasē Itālijā paredzētais Pasaules kausa izcīņas ceturtais posms bobslejā un skeletonā. Šī posma divnieku sacensības tika pārceltas uz Sanktmoricu (15. janvārī), bet četrinieku sacensības notiks Soltleiksitijā 13. februārī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv