Minskas «Dinamo» izcīna Špenglera kausu

Baltkrievijas komanda Minskas «Dinamo», kurā spēlē latviešu uzbrucējs Kaspars Saulietis, šodien triumfēja Špenglera kausa izcīņā.

Turnīra finālspēlē «Dinamo» hokejisti ar 3:1 pieveica mājiniekus, Šveices klubu «HC Davos», bet Saulietis šim mačam bija pieteikts ceturtajā maiņā, taču ar rezultativitāti vai soda minūtēm neizcēlās.

Spēles 9. minūtē mača rezultātu atklāja Aleksandrs Kulakovs, bet otrās trešdaļas 5. minūtē Deniss Kočetkovs panāca 2:0 Minskas komandas labā. Jau trešā perioda 1. minūtē slovāks Jurajs Kolniks vienus vārtus atspēlēja, tomēr panākt izlīdzinājumu «HC Davos» nespēja, bet pēdējā minūtē Dmitrijs Meleško raidīja ripu jau tukšos Šveices komandas vārtos.

Jāpiebilst, ka pērn Špenglera kausu izcīnīja Maskavas «Dinamo», kas finālmačā ar 5:3 pieveica Kanādas izlasi. Špenglera kausa izcīņas turnīrs norisinās jau kopš 1923. gada, un ir otrs vecākais hokeja turnīrs pasaulē.