Minusai/Jursonei 25. vieta Pasaules kausa posmā

Latvijas pludmales volejbolistes Inguna Minusa un Inese Jursone ceturtdien piedzīvoja zaudējumu arī otrajā Seulā notiekošā Pasaules kausa posma pamatturnīra mačā.

Ar 27. numuru izliktās Latvijas sportistes divos setos ar 0-2 (14:21, 18:21) piekāpās somietēm Emīlijai un Ērikai Nīstrēmām, kuras turnīrā izliktas ar 22. numuru.

Līdz ar to posma kopvērtējumā Minusa/Jursone ieņēma dalītu 25. vietu un nopelnīja 60 reitinga punktus.

Kā vēstīts, Minusa/Jursone šo turnīru uzsāka no kvalifikācijas kārtas. Vispirms viņas ar 2-0 (21:17, 21:18) pieveica kanādietes Džeimiju Linu Broderi un Elizabeti Kordonjēri, bet pēc tam uzvarēja arī spānietes Alehandru Simoni un Olaiju Paso Peresu ar 2-0 (21:13, 21:12).

Savukārt pamatturnīra pirmajā mačā Latvijas duets ar 0-2 (16:21, 13:21) piekāpās ar sesto numuru izliktajām vācietēm Sārai Gollerei un Laurai Ludvigai. Līdz ar to, Minusa/Jursone līdzšinējās sešās Pasaules kausa posmu savstarpējās spēlēs ir vienmēr piekāpušās Vācijas duetam. Zīmīgi, ka latvietes uzvarēja šīs pludmales volejbolistes 2009. gada Eiropas čempionāta finālā Sočos.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Minusa/Jursone nepārvarēja Romā notikušā «Grand Slam» posma kvalifikācijas sacensības.