Mirušais Vents Kodols raizējies par savu dzīvību

Apollo
0 komentāru

Pagājušajā piektdienā mistiskos apstākļos mirušais «Latvijas kuģniecības» (LK) īpaši pilnvarotais pārstāvis Vents Kodols esot raizējies par savu dzīvību, vēsta «Neatkarīgā».

Mirušais Vents Kodols raizējies par savu dzīvību

Foto: Lita Krone/LETA

Dažas dienas pirms traģiskā notikuma mājas kāpņu telpā, viņš vairākiem cilvēkiem paudis satraukumu par iespējamu ietekmēšanu no miljonāra Oļega Stepanova puses.

Laikraksts atgādina, ka Stepanovs kopā ar četriem saviem tuvākajiem menedžeriem un advokātiem šā gada janvārī kļuva par LK mātes kompānijas – «Ventspils nafta» (VN) – padomes locekļiem. Uzreiz pēc tam Stepanovu ievēlēja arī par VN padomes priekšsēdētāja vietnieku.

Vairākas personas laikrakstam apstiprinājušas, ka dažas dienas pirms traģiskā negadījumā tikušās ar Kodolu un šo tikšanos laikā viņš pieminējis iespējamu ietekmēšanu no VN padomes priekšsēdētāja vietnieka Stepanova puses, neko tuvāk gan nepaskaidrojot. Tomēr viņš nekādā gadījumā nav bijis depresīvā vai nomāktā noskaņojumā, kas varētu liecināt par vēlmi šķirties no dzīves.

Šie cilvēki ir vienisprātis - traģiskais gadījums ir saistīts ar Kodola darbu divos savstarpēji saistītos procesos, kuros likme pārsniedz 100 miljonus dolāru un kuru dēļ ļoti ietekmīgām un bagātām personām būtu jānonāk uz apsūdzēto sola.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv