Mistērija atrisināta: Krievijā atrasta mīklaini pazudušās «An-2» katastrofas vieta

Apollo
41 komentārs

Krievijā beidzot atrastas gandrīz pirms gada pazudušās lidmašīnas «An-2» atlūzas, vēsta Krievijas mediji.

Mistērija atrisināta: Krievijā atrasta mīklaini pazudušās «An-2» katastrofas vieta

Foto: http://www.flickr.com/photos/onkel_wart/193344961/

Lidmašīnu «An-2» 2012.gada 11.jūnijā no lidlauka Sverdlovskas apgabalā nozaga pārgalvju grupa. Tajā atradās pilots un 12 pasažieri.

Pēdējā gada laikā izskanējušas dažādas versijas par «An-2» likteni». Lidmašīnas atlūzas teicās atraduši dažādi entuziasti, «An-2» gatavojās meklēt pat no kosmosa. Kāds radioamatieris apgalvoja, ka uztvēris noslēpumainus palīgā saucienu signālus, parādījās cerība, ka kādam izdevies izglābties.

Neskatoties uz vērienīgajām glābšanas operācijām, lidmašīnu neizdevās atrast un «An-2» pazušanu pamazām apvija mistērijas plīvurs. Taču patiesība ir vienkārša un skarba - lidmašīna avarēja gandrīz uzreiz pēc pacelšanās gaisā. 13 cilvēki, kas tajā atradās, avārijas brīdī gāja bojā, vēsta «Life News»

 Visu šo laiku «An-2» atlūzas gulējušas taigā, purvā netālu no Serovas pilsētas, no kuras lidlauka pacēlās lidmašīna. Neskatoties uz to, ka lidmašīnas meklēšanā iesaistījās simtiem cilvēku, atrast to izdevās tīrās nejaušības dēļ. Lidmašīnu atrada kāds mednieks, kurš šajā rajonā meklēja zvēru takas.

«An-2» burtiski ietriecies purvā un sadedzis. Speciālisti tagad skaidros, vai ugunsgrēks lidmašīnā izcēlies pirms vai pēc avārijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv