«Mītava Open 2010» Preiļu līdzjutēji palīdz komandai iekļūt finālā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā «Mītava Open 2010» Latgales posmā, kas notika sestdien, 24. jūlijā, Preiļos, tika noskaidrotas vēl trīs komandas finālam 8. augustā SKONTO futbola stadionā.

Pirmo vietu un zelta medaļas Preiļos ieguva komanda «Entuziastu kustība Trimmeris», otro vietu un sudraba medaļas izcīnīja komanda «Vels», kas pagājušajā gadā «Mītava Open» finālā saņēma godalgoto 2. vietu un naudas balvu 1000 LVL.

Bronzas medaļas un posma 3. vieta tika mājinieku komandai «Preiļi», kas ceturtdaļfināla spēlē par iekļūšanu pusfinālā sīvā konkurencē uzvarēja novadniekus- komandu «Līvāni».

Preiļu posmā šī bija vissaspringtākā spēle, jo tās pamatlaiks noslēdzas ar rezultātu 0:0 un tika veikti pēcspēles soda sitieni, lai noskaidrotu uzvarētājus. Šoreiz veiksme vairāk bija mājinieku pusē un 11 soda sitienu sērijā komanda «Preiļi» ar atraktīvajiem līdzjutējiem svinēja uzvaru.

Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs atzina, ka ar prieku uzņems «Mītava Open» arī nākamajā gadā. Čempionāta organizatori saka īpašu paldies Preiļu novada domei par atsaucību un viesmīlīgo čempionāta Latgales posma uzņemšanu Preiļos.

Čempionātu «Mītava Open 2010» organizē grupa «Prāta vētra» sadarbībā ar SIA «Untitled».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv