Mīti par homoseksuālismu

Apollo
0 komentāru

Geji pavedina bērnus

Mīti par homoseksuālismu

Foto: «Scanpix»/«Reuter»

Patiesībā bērnus pavedina pedofili. Ja, piemēram, pieaudzis vīrietis pavedina mazu meiteni, tas nenozīmē, ka viņš ir heteroseksuāls un ka visas meitenes jāsargā no heteroseksuāļiem. Patiesībā viņš ir pedofils. Daudziem pedofiliem nav seksuālās orientācijas, viņi nav spējīgi veidot attiecības ar pieaugušiem cilvēkiem. Un pedofilu vidū geju ir ļoti maz — mazāk par vienu procentu.

Geju pārī viens ir pasīvais, otrs — aktīvais

Heteroseksuālajā sabiedrībā uzskata, ka aktīvais gejs strādā vīrišķīgu darbu, arī seksā viņš ir aktīvā puse, bet pasīvais dzīvo mājās un mazgā veļu.

Tas ir tālu no patiesības. Pat ja viens no partneriem strādā un otrs nestrādā, tas neatspoguļo viņu lomu gultā, jo tās bieži vien ir ļoti demokrātiskas.

Geji pārsvarā nodarbojas ar anālo seksu

Daudziem heteroseksuāļiem ir aizspriedumi pret anālo seksu, un arī daudziem gejiem pret to ir aizspriedumi. Viņu vidū populārāks ir orālais sekss vai savstarpēja masturbēšana.

Geji galvenokārt strādā mākslas jomā

Patiesībā geji ir gan mācītāji, gan skolotāji, gan žurnālisti un arī citu profesiju pārstāvji. Tiesa, daudziem no viņiem ir tendence izvēlēties kolektīvu un vidi, kur attieksme pret gejiem ir lojālāka.

Homoseksualitāte ir slimība, kas jāārstē

Tā nav slimība. Homoseksualitāte no slimību saraksta tika svītrota jau septiņdesmitajos gados Amerikā, un Amerikas Psihiatru asociācija aicināja savus biedrus nevis mēģināt mainīt klientu orientāciju, bet — tieši otrādi — atbalstīt viņus, iedrošināt un palīdzēt.

Biseksuālam cilvēkam vienlaikus esot vajadzīgi abu dzimumu partneri

Tas ir viens no populārākajiem mītiem par biseksuāļiem. Patiesībā biseksuālis nezina, kura dzimuma partnerī viņš iemīlēsies nākamreiz. Kamēr biseksuālam vīrietim ir attiecības ar kādu citu vīrieti, viņš sevi definē kā geju. Ja viņi izšķiras un viņš satiek sievieti, tad veido attiecības ar to. Tas nenozīmē, ka viņš maina savu seksuālo orientāciju. Tas nozīmē, ka viņa seksuālā orientācija ir biseksuāla.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv