«Mobilly» neizpratnē: Saņem no klientiem ziņas, ka «Rīgas satiksme» grasās no tiem atteikties

Apollo
25 komentāri

Norēķinu pakalpojumu sniedzējs «Mobilly» paudis neizpratni par izskanējušām ziņām, ka Rīgas pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» savus klientus sāk informēt par sadarbības pārtraukšanu ar «Mobilly».

«Mobilly» neizpratnē: Saņem no klientiem ziņas, ka «Rīgas satiksme» grasās no tiem atteikties

Foto: Lita Krone/LETA

Kā liecina «Mobilly» pārstāvja Kārļa Andersona paziņojums, vairāki uzņēmuma klienti ziņojuši, ka «Rīgas satiksme» izsūtījusi paziņojumu, kurā minēts, ka 2014.gada 1.jūnijā tā pārtrauc sadarbību ar «Mobilly» un aicina pievienoties viņu klientu lokam pašu izveidotājā norēķinu sistēmā.

«Vēlamies informēt, ka «Mobilly» nav saņēmis nekādu oficiālu informāciju par šo lēmumu un mūs ļoti pārsteidz šāda «Rīgas satiksme» rīcība. Vēl nesenā tikšanās reizē ar «Mobilly» akcionāru Normundu Bergu arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), ņemot vērā apmierinātību ar «Mobilly» augsto pakalpojumu kvalitātes līmeni, apliecināja gatavību turpināt veiksmīgo sadarbību,» norāda Andersons. 

«Rīgas satiksmes» preses pārstāvis Viktors Zaķis detalizētāku informāciju par šīm izskanējušajām ziņām pagaidām nevarēja sniegt, solot to darīt tuvākajā laikā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv