Modernā latgaliešu dzeja dziesmā

Apollo
0 komentāru

Neļauties krīzes radītajai apkārt valdošajai depresijai aicina un sava veida izdzīvošanas programmu piedāvā muzikālais projekts «Sovvaļnīks», izdodot pirmo singlu «Pats sevī dzeivs» no šīs vasaras sākumā plānotā albuma «Sūpluok».

Modernā latgaliešu dzeja dziesmā

Publicitātes foto

Albums «Sūpluok» ir viens no galvenajiem notikumiem Latgales reģiona attīstības aģentūras «Latgales Kultūras programmas» finansētajā projektā, kas paredz vairākas aktivitātes saistībā ar dažādu paaudžu latgaliešu dzejnieku audio stāstu un muzikālo dzejas versiju veidošanu. Albumā būs apkoptas dziesmas ar moderno latgaliešu dzejnieku (V. Lukaševiča, L. Rudāne, O. Seiksta u. c.) vārsmām, un tas būs veltījums dzejniecei Marijai Andžānei, kuras simtgadi šogad septembrī svinēs viņas daiļrades cienītāji.

«Pats sevī dzeivs» mūzikas autors ir «Sovvaļnīks», teksta autors — latgaliešu postmodernās dzejas pamatlicējs Oskars Seiksts. Izdzīvošanas programma gaužām vienkārša un neiespējama vienlaikus — saproti sevi un atsakies no visa liekā. «Sovvaļņīks» cer, ka ikviens ieklausīsities aicinājumā atgriezties pie vērtībām un veiksmīgi pārdzīvos grūtos laikus, sagaidot vasaru un albumu ar jaunu skatījumu uz latgaliešu dzeju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv