Monako uz pjedestāla Rosbergs un arī «Red Bull»

23 komentāri

Par uzvarētāju Pirmās Formulas (F-1) Monako «Grand Prix» izcīņā šodien kļuva vācietis Niko Rosbergs no «Mercedes GP» komandas.

Uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Sebastjans Fetels («Red Bull»), bet trešā vieta Monako posmā viņa komandas biedram Markam Vēberam.

Ceturtais palika Lūiss Hamiltons («Mercedes GP»), piektais bija Adrians Zutils («Force India»), bet sesto vietu ieņēma Džensons Batons no «McLaren».

Vēl pirmajā desmitniekā iebrauca Fernando Alonso («Ferrari»), Žans Ēriks Vernē («Toro Rosso»), Pols di Resta («Force India») un Kimi Raikonens («Lotus»).

Jāpiebilst, ka 46. aplī sacīkstes tika apturētas, jo avāriju piedzīvoja Pastors Maldonado. Sportisti atgriezās trasē no starta vietām aiz drošības mašīnas.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis ar 107 punktiem ir Fetels, bet aiz viņa seko Raikonens, kuram 86 punkti. Trešais ar 78 punktiem ir Hamiltons.