Mūkusalas ielā ierīkota sabiedriskā transporta josla

Apollo
20 komentāri

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta kustību, veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Mūkusalas ielā - pirms Uzvaras bulvāra ir ierīkota sabiedriskā transporta josla, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Mūkusalas ielā ierīkota sabiedriskā transporta josla

Kā skaidroja Rīgas domes Satiksmes departamenta Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Ilze Dišlere, tādējādi tiks uzlabota sabiedriskā transporta plūsma virzienā uz centru, īpaši rīta stundās.

Izvērtējot satiksmes organizāciju, speciālisti secināja, ka brauktuves platums ir septiņi metri, kas ļauj transportlīdzekļiem izkārtoties divās rindās, līdz ar to ir izveidotas divas braukšanas joslas, no kurām viena atvēlēta sabiedriskajam transportam.

Sabiedriskā transporta josla sākas no apgriešanās vietas pretī Nacionālajai bibliotēkai līdz Akmens tilta pieslēgumam. Autovadītājiem izvietots plakāts ar aicinājumu dot priekšroku sabiedriskajam transportam. Šādas satiksmes organizācijas izmaiņas veiktas pēc uzņēmuma «Rīgas Satiksme» lūguma.

Rīgas domes Satiksmes departaments atgādina, ka saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem pa sabiedriskā transporta joslu drīkst braukt pasažieru sabiedriskie transportlīdzekļi un taksometri, kā arī operatīvais transports. Taču pasažieru sabiedriskie transportlīdzekļi drīkst izmantot arī pārējo transportlīdzekļu satiksmei paredzētās braukšanas joslas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv