«Mumiy Troll» turneju uzsāks ar koncertiem ASV

Apollo
0 komentāru

Jau šomēnes grupa «Mumiy Troll» uzsāks savu visneparastāko turneju pa Ziemeļameriku, uzstājoties īstos amerikāņu roka klubos, par ko Iļja neierasti sev ir uztraucies: «Mums tas ir līdzīgi kā ceļojums «atpakaļ pagātnē» – mēs gatavojamies satikt publiku, kura mūs nemaz nepazīst un nesaprot mūsu dziesmu vārdus.»

«Mumiy Troll» turneju uzsāks ar koncertiem ASV

Foto: Reuters/Scanpix

Turneju grupa uzsāks 21. janvārī Vašingtonā klubā «Black Cat», tālāk dodoties uz Ņujorku, kur 23. janvārī uztāsies klubā «The Fillmore At Irving Plaza».

Tālākie «Mumiy Troll» plāni: 27. janvāris klubs «Mohawk Place», Bufalo; 30. janvāris klubs «Empty Bottle», Čikāga; 2. februāris klubs «Hi Dive», Denvera.

«Mumiy Troll» praktiski katru dienu atradīsies citā ASV pilsētā un klubā, tā iegūstot daudz jaunas emocijas un iespaidus, ar kuriem mēs sagaidīsim grupu Rīgā. Baltijas tūres ietvaros grupa viesosies 11. un 12. februārī Lietuvā, 13. februārī Igaunijā, taču tieši Sv. Valentīndienas vakarā pie mums - «Arēnā «Rīga»».

Jau ziņots, ka 14. februārī Rīgā notiks grupas «Mumiy Troll» koncerts.

Šobrīd ir uzsākta biļešu pārdošana 108. sektorā, sākot no 25 latiem, kas ir vistuvākais sektors pretī skatuvei. «Tieši tur varēs baudīt pilnīgu harmoniju, izjūtot visskaidrāko skanējumu, redzot visu skatuves ainu un fascinējošo video performanci,» apgalvo koncerta rīkotāji. Pārējo biļešu cenas – no 12 latiem.


Pēc Baltijas valstīm, grupa viesosies Sibīrījā un Baikālā un februāra beigās uzstāsies Sanktpēterburgā, taču vasarā kļūs par Krievijas un starptautisko mūzikas festivālu dalībniekiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv