Mums šodien dzimenīte Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

10 gadu pastāvēšanas laikā esam kļuvuši par trešo ietekmīgāko interneta ziņu mediju Latvijā.
Katru dienu portālu apollo.lv vidēji apmeklē 130 tūkstoši cilvēki, savukārt mēnesī tie ir vairāk kā 420 tūkstoši lietotāju. Vērtējot apollo.lv lasītājus, mēs varam sekot līdzi arī izmaiņām Latvijas sabiedrībā. Pēdējo gadu tendences liecina, ka arvien pieaug to portāla apmeklētāju skaits, kas mūsu ziņas lasa atrodoties ārpus Latvijas robežām.

Šo gadu gaitā ir mainījusies arī apollo.lv loma. Pašos pirmsākumos - 1997. gadā tā bija web lapa, kas atbalstīja interneta pakalpojumu attīstību, jo tieši izmantojot Apollo zīmolu, sākumā tika piedāvāti interneta pieslēgumi.

2000. gadā apollo.lv pārtapa par ziņu portālu, saglabājot sākotnējo misiju – caur interneta satura veidošanu, veicināt kopējo interneta attīstību valstī. Taču jau šajā laikā Apollo izstrādāja un ieviesa jaunas satura lietas. Apollo.lv bija pirmais portāls, kas interneta lietotājiem piedāvāja vēl nebijušu iespēju – labā kvalitātē skatīties TV. Šī tehnoloģiskā bāze kalpoja par pamatu Lattelecom TV pakalpojumu attīstībai.

2006. gadā apollo.lv kļuva tikai un vienīgi par mediju. Šajā laikā daudz darba veltījām tieši satura un vizuālā koncepta izstrādei, par pamatu ņemot lietotāju vajadzību izpēti un pasaules tendences.

Pēdējie 2 gadi mums ir bijuši ļoti dinamiski un izaicinājumiem pilni. Ir nomainīts apollo.lv portāla izskats un pozicionējums. Veiktās izmaiņas vainagojušās ar labiem rezultātiem - gada laikā esam  pieaudzējuši lietotāju skaitu par 12% un lapu rādījumu skaitu par 31%.

To ir novērtējuši arī portāla lietotāji, aktīvi iesaistoties diskusijās, sūtot savus komentārus, kā arī pievienojot bildes. Apollo.lv portāls vienmēr ir centies informēt par aktuāliem notikumiem sabiedrībā, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu.

Šis gads ir bijis bagāts ar neraksturīgiem laika apstākļiem. Tāpēc lasītākās ziņas ir bijušas gan par ziemu un lielo sniegu, gan par vētrām, kā arī par vulkāna radīto pelnu mākoni, kas paralizēja dzīvi turpat pusei Eiropas.

Pirms gada satura veidošanā iesaistījām arī iedzīvotājus, kļūstot par ziņu portālu cilvēkiem no cilvēkiem. Šīs ir vienas no skatītākajām ziņām apollo.lv portālā, kuras reizēm izmanto arī citi mediji.

Mūsu augošais lasītāju skaits un aktivitāte, gan fakts, ka pat šādos tirgus apstākļos šogad mums ir izdevies strādāt atbilstoši plānotajam, dod cerību un motivāciju komandai strādāt vēl intensīvāk. Mums ir mērķis, kurp tiekties – kļūt par labāko ziņu portālu Latvijā! Un pateicoties tieši Jums – mūsu lasītāji, mums tas noteikti izdosies! Jo Jūs esiet tie, kas palīdz apollo.lv komandai veidot arvien interesantāku saturu un ieviest dažādas novitātes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv