Munkevicam jāraksta paskaidrojums par 6000 latu kompensāciju

Apollo
0 komentāru

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns (TP) prasīs paskaidrojumus par Jūrmalas mēra Raimonda Munkevica sen noorganizētās 6000 latu kompensācijas piešķiršanu, jo situācija neesot vienprātīga, otrdien vēsta laikraksts «Diena».

Munkevicam jāraksta paskaidrojums par 6000 latu kompensāciju

Foto: Evija Trifanova/LETA

Munkevics sev kompensāciju piešķīris par amata zaudēšanu pagājušā gada rudenī.

Kopš gada sākuma ministrija aizliegusi pašvaldībām maksāt kompensācijas, kas pārsniedz vienu mēnešalgu.

Pēc mēra amata zaudēšanas 2008. gada nogalē Munkevics («Jūrmala — mūsu mājas») pieprasīja kompensāciju triju mēnešalgu apmērā. Jaunais mērs Ģirts Trencis (TP) to atteica, pamatojoties uz juristu atzinumu, ka Munkevics, stājoties domes priekšsēdētāja amatā, bija tikai deputāts, bet nezaudēja citu darbu, tāpēc viņam kompensācija nepienākas. Taču šogad drīz vien pēc Munkevica atkārtotas ievēlēšanas mēra amatā Jūrmalas dome saņēma Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācijas vēstuli, kurā bija norādīts, ka Munkevics bijis šīs asociācijas priekšsēdētājs un nav varējis atjaunoties amatā pēc mēra krēsla zaudēšanas.

Ar mēra vietnieces Larisas Loskutovas (ievēlēta no SC) parakstu tapa rīkojums par kompensācijas izmaksāšanu Munkevicam, kurš nespēj atcerēties, vai ir saņēmis atlīdzību par asociācijas vadīšanu vai tomēr ne.

Pašreizējais asociācijas priekšsēdētājs Ģirts Beikmanis «Dienai» norādīja, ka tas ir goda amats bez algas, taču nevarot izslēgt iespēju, ka Munkevics kādu laiku pildījis arī izpilddirektora pienākumus ar amatalgu triju minimālo mēnešalgu apjomā.

Pats Munkevics gadu vecos notikumus neatceroties. Viņa ienākumu deklarācijā par algu asociācijā nekas nav minēts, vēsta laikraksts. 
 


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv