Mūrniece: atlaistie policisti uz noziedzības takas nenostāsies

Apollo
0 komentāru

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) noraida bažas, ka daļa budžeta «apcirpšanas» dēļ atlaistie policisti varētu pievērsties noziedzībai, portālu «Apollo» informēja Iekšlietu ministrijā.

Linda Mūrniece

Linda Mūrniece

Foto: AFI

«Augsti vērtēju policistus un to darbu, ko viņi dara visas sabiedrības labā, jo pati savulaik iekšlietu sistēmā esmu sākusi tieši no policijas un ļoti labi zinu to vidi,» norāda Mūrniece.

Viņa atzīst, ka patlaban situācija ir tāda, ka «policistu rindas ir jāretina». Tomēr viņa nepiekrīt, ka bez darba palikušie policisti nostāsies uz noziedzības takas. «Šie cilvēki [policisti] ir profesionāļi, saņēmuši labu apmācību un pieredzi, lai spētu atrast darbu arī citās nozarēs,» uzsver Mūrniece.

Kā ziņots, arī bijušais Valsts policijas (VP) šefs Juris Rekšņa cer, ka atlaistie policisti arī turpmāk iztiku pelnīs ar godīgu darbu, tomēr viņš atzīst: pastāv risks, ka daļa pāries likuma otrā pusē.

VP līdzekļu taupīšanas nolūkā šomēnes no darba plāno atbrīvot aptuveni 900 policistus. To intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» atklāja VP priekšnieks Valdis Voins.


Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv